Yeni Sezonda Rhaegar Targaryen

Travis Fimmel, Rhaegar’ın tanımına uyan biri değil bence. Travis daha sert yüz hatlarına sahip daha erkeksi. Rhaegar kadın kadar güzel biri.

Devin Oliver’ın yaptığı bu paylaşım ile flashback göreceğimiz kesinleşti

Yanındaki kız kim ya? Lyanna yı oynayan kız mı? Anaaaa :smiley: Ayrıca neden tek gözü bantlı? Yoksa yanlışlıkla Euron karakterini mi oynuyor? :smiley:

Lyanna’yı oynayan kız aynen ama bana tek gözü bantlı gibi gelmedi ya. Baksana sanki gözü kısık gibi duruyor ama şuan sallıyor da olabilirm ışık yanılsaması mı var ne anlamadım :smiley: Aman allah korusun dizide bir Euron yetiyor ikincisine yürek dayanmaz :smiley:

Tek gözü bantlı çıkmış gibi geldi karanlık olunca :slight_smile:

Aynen öyle, hem ortam karanlık hem de efekt koymuş beyefendi :smiley: Hani tanımayalım diye yapmış diyeceğim ama büyük büyük puntolarla Lyanna&Rhaegar da yazmış :smiley:

Neşe Kulesi gibi bir flashback yapacaklarsa eğer hiç yapmasınlar. Göstermesinler, hayal etmek daha iyi, rezil ediyorlar öbür türlü.

Gece çekimi havası vardı :smiley:

Umarım turnuvadan sonraki kaçma sahnesi falandır yada Rhaegar’ın onu kulede bırakıp savaşa gitme sahnesi falan olsun yoksa malum sahneyi falan çekmeleri hoş olmaz :smiley:

Yalnız bu adam Rheagar ise tam isabet seçim olmuş derim. Hayalimdeki Rheagar tam da böyle efemine, bebek yüzlü biriydi. (Jon için de çoğu zaman bir kızdan daha güzel olduğu hakkında şakalar yapılırdı)

Ancak fotoğraftaki kızı Aisling Franciosi’ye benzetemedim. 7. sezon çekimlerinin de çoktan bitmiş olduğunu varsayarsak Devin Oliver sanki biraz takılmak istemiş fanlara.

Rhaeger ı bence Lee Pace de oynayabilirdi. Boyu 1,96 Hobbit filminde Thranduil rolünde görmüştük.

Şarkıcı seçtiklerine göre kısa bir rol olacak ve ses ayrıntısına değineceklerdir. Yine de ben Rhaegar’ı daha iri yapılı erkeksi biri bekliyordum. Daha önce şarkı meselesine değindiklerinden böyle yapacaklardır. Acaba nasıl bir sahnede göreceğiz Rhaegar’ı? Kafamdaki tip çok farklı olsa da hiç yoktan iyidir. Haberi görünce sevindim :slight_smile:

Evet arkadaşlar narin olucak zarif olucak da dal gibi de olmayacak bu ne? Umarım o klipten sonra spor salonlarında sabahlamıştır o vücut nedir. Tipi de hadi güzelliği var evet ama biraz da dikkat çekici bir çizgileri olmalı suratında. Bana sorarsanız bundan olsa Aegon olur o da belki

Devin Oliver’ı uzun süredir takibe almış biri olarak birkaç şey söylemek istiyorum: Adam kesinlikle sıska, cılız değil; Yunan heykeli gibi vücudu var. Üstelik kadınsı bir güzelliğe ve zarafete sahip. Kız arkadaşı var mesela ondan bile daha feminen yüz hatları var adamın.

Bana biraz insanları trollüyormuş gibi geliyor gerçi, bence Rhaegar’ı bu adam oynamayacak. Fakat oynamasını çok isterdim çünkü rol için gayet uygun.

Hayaller Devin Oliver hayatlar Wilf Scolding. Zaten birkaç dakika görünüp gidecek koysanıza oraya daha güzel bir adam. Savaş sahnelerinden bütçe mi kalmadı nedir

@merveeedag Yavru her şey yalan oldu kı :smiley:

Sorma her gece gizli gizli gözyaşı döküyorum :smile: AHHH RHAEGAR TARGARYEN AH ne hayallerim vardı halbuki seninle, daha şarkılar söyleyecekti sonra en güzelinden bir arp resitali sunacaktı bize. Bunlar da yetmeyecek sonra ağır ağır yürüyecek ve Jaime Lannister’ın da aklında kaldığı gibi o tok sesiyle davetlilere teşekkür konuşması yapacaktı. Hayallerimin katilisin D&D :smiley:

Aslında Rhaegar sevmem ama dizideki Rhaegar hayal kırıklığı oldu benim için. Kesinlikle bu adam oynamalıydı. Bu Wilf de yakışıklı biraz ama aklımdaki Rhaegar ile alakası yoktu. Şu Devin oynayacak haberleri çıkınca çok sevinmiştim bundan efsane Rhaegar olur diye ama…
Bi de Viserys’a benzetmeye çalışmasalarmış keşke

@merveeedag en çok sana üzülmek lazım, baya baya heyecanla bekliyordun. :smiley: Aslında ben evlenme sahnesi olacağını biliyordum ama insan, daha uygun birini oynatır.

@Mavis Evet, tamam oyuncu kendi kapasitesi ile hoştur vs. de biz olağanüstü güzelliği olan bir adam bekliyorduk ve bu, o değil. Saçlar zaten Viserys’in peruğu bildiğin; şekli bile aynı. Hatta geçen gördüm beline taktıkları kılıç da onunmuş. Özentisiz sahne çekiyorlar! Sırf beklentileri karşılamak için kolları sıvayınca onu da bunu da şöyle böyle araya sıkıştıralım diyorlar!

Sözde Jon, anasına çekmiş ama anası, Arya ile benzeşiyor. Dayıya desen ona da çekmemiş dizide; babası ile alakasız yok. Bu oğlanı leylekler getirmiş o zaman.