Yeniden Merhabaaaaa

Merhaba arkadaşlar ben Gamze. 2016 yılında bir arkadaşım aracılığıyla foruma kaydolmuştum. Sonra ben sitedeki üyeliğimi unutmuşum. Geçen kitapları bitirdiğimde bir şeylere bakarken siteye denk geldim. Üye olayım diyorum zaten hesabınız var diyor kdjkjd önce bir ne oluyor dedim. Sonra şifre değiştir vs vs yapınca bir baktım ki böyle bir hesabım vardı. Ben de biraz kullanayım dedim. Şu an Yeditepe’de rts okuyorum. Bu yıl ilk senem. Arada bir burada GoT konuşur çıkarım diye düşünüyorum. İsmimden de anlaşılacağı üzere Alayne Stone hayranıyım bir de Jaime Lannister. Umarım güzel geçer buradaki zamanım.

Hoş geldin, sefalar getirdin. :slight_smile:

RTS bölümünün açılımı ne? :slight_smile:

Hoş geldin, şimdi gidebilirsin.

hoş bulduuum radyo televizyon sinema :slight_smile:

Ay çok ayıpp sana mı sorucam napacağımı

Tamam gitme köşede takıl

Onursu neden yeni gelen arkadaşımıza böyle yapıyorsun?

Oş geldin Aleyna. Seni bir yerden çıkartmakla çıkartmamak arasında kaldım. Bakalım:0

şey eski girişli bir üyeyim ya oradan çıkarabilirsin belki yoksa pek çıkara bileceğini sanmıyorum.

Bu merhaba konularını severim ben de mi bir açsam diye düşündüm de kategori yokmuş sanırım özel olarak garip olur şimdi.

Her neyse benden de merhaba.

Gerçi tiki bir kıza neden hayran olunur bilemem.

Siz yeni üyesiniz galiba. Hoşgeldiniz. Tiki kızdan kastınız kim?

Konuda hayranıyım dediğiniz kişi, başka kim olabilir ki? Direkt neden ya diye sorsanız daha koşa olurdu.

Jaime’yi ben de çok severim gerçi.

Onursu kim bacakçı Cavid bey beni biriyle karıştırdınız.

Hoşgeldiniz Gamze Hanım. Ben de İletişim Fakültesi öğrencisiyim. İlerde işiniz düşerse yazın network’um geniştir, iş bulurum size. Bu arada forumun net alfa üyesiyim bulaşan olursa bana söyleyin, çizerim adamı.

Ben bulaşıyorum hadi çiz.

Bir zamanlar okumak istediğim bölüm :blush: Tekrar hoş geldin…/ Bizim burada bir iki arkadaş var, troll yapmayı seviyorlar(anlamışsındır kim olduklarını), bu yüzden onları pek kaile alma. Kendi hallerine bırakıyoruz onları :stuck_out_tongue_winking_eye:

hoş geldin benim gibi Aleyne Sansa fanı arkadaş

merhaba alayne ben de yeniyim

@Symmachus aa doğru diyorsunuz. Ben kendisinin oldukça zeki bir karakter olduğu kanaatindeyim. Eminim ki bu harika forumda bol bol tartışırız bu konuyu :slight_smile:

@svurgun bey çok teşekkür ederim. Rts zaten networklere bağlı bir iş. Oldukça da tutkuyla bağlıyım kendisine. Mutlaka size yazarım. Siz hangi bölümde okuyorsunuz acaba?

@YeniAy_Ottoman kesinlikle okumamakla çok şey kaçırdığınız bir bölüm diyebilirim. Azıcık ilgisi olan öğrenci için mükemmel bir bölüm. Troll tayfayı anladım birazcık dediğin gibi kaile alabileceğim insanlardan değiller maalesef.

@fecr hoş bulduuum kendim gibi Alayne fanlarını görmek çok güzel :)))

@rahboy hoş buldum. Lakin ben yeni üye değilim tam olarak. Forumu aktif olarak kullanmaya başlayan eski üye diyelim biz ona :slight_smile:

yenisin

ayy Allah’ım sen nasıl diyorsan öyle olsun. Profil resminden nasıl bir hesap olduğun belli zaten