Zaman Çarkı Türkiye Forumu

Evet arkadaşlar konuyu açmakta bir sakınca görmedim ama forum tanıtımı falan reklam yapılıyor denmez inşallah. Baya korkarak açıyorum.

Zaman Çarkı evrenine ait paylaşımlarımızın daha geniş bir kitleye ulaşması amacıyla açmış olduğumuz forumu tanıtmakta fayda gördüm. (üye çekmeye çalışıyor)

Şuan biz bize yeteriz ama görmeyenler olabilir diye bu konuyu açmaya karar verdim.

Kesinlikle @“Bekir Cem” 'e rakip olmaya geldik!!
Belki kardeş sitemiz olabilirsiniz .p

Kararı bırak halk belirlesin

O seriyi de okuyicam sonra görüşcez B-)

Ben üye oldum bile :slight_smile:

yandık

@“Elodin” Korktum ve titredim. :frowning: hakiki-zamancarki.com domaini ile rakibiniz olmaya geliyorum.

Güzel şeyler bunlar gençler. Bol şans.

bende üye oluyorum :slight_smile:

Seriye başlayabilirsem inşallah kayıt olcam :slight_smile: inşalah büyür kocaman bir site olur ^^

Biri beni öyle bi ikna etsin ki Dünyanın Gözü sf152 den devam edeyim.

2 gün önce ilk kitabı aldım ama başlamaya vaktim olmadı daha. Yarın başlarım, siteye de hayıt olayum hemen.

Sonrasıda çok önemli değil. Bence yeter o kadar.

Forumunuz hayırlı olsun. Umarım konunuzdan sapmadan güzel bir forum olarak kalırsınız.

1. kitap 1. den 152 kat daha heyecanlı :slight_smile:

Forum açılmıyor.

açılıyor…

seriyi okumadım ama üye oldum… bakıcaz artık… bu seriye de ne zamandır başlayayım başlayayım diyorum, üşeniyorum hep… bi de fena uzun… gözümü korkutuyo hafiften… .s .s .s

Seriye elimdeki 3 kitabı bitirdiğimde başlayacağım kaç zamandır gözüm korkuyordu :smiley: Yine de siteye üye oldum kafaya bak :smiley:

Herkese merhabalar. Sitemiz yeni adresiyle tekrardan yayındadır. Zaman Çarkı serisine karşı ilgi duyanları bekleriz.

http://forum.zamancarki.org