Zaman Çarkı [Wheel of Time]

Hemde o bitkin halde :slight_smile:

SM-N9000Q cihazımdan gönderildi

Şans ama.

Hemde hasta haliyle dağıtıyordu ikisini birden :smiley:

Denklemden Moiraine ile Nynaeve’i çıkarıp geri kalanları toplasan bir Perrin etmez… diyerek yine bir tartışma çıkarmak istemiyorum :wink: :tongue: .

Elayne+Gawyn+Galad+Egwene<Perrin

:DD

ahaha sezarın hakkı sezara müdür bunu itirazım yok :slight_smile:

1. kitapta bitti. Her kitap artiyor heyecan. Perrin’in povlari bol olmasada vardi. Terkedilmislerin daha fazla olmasi ayri güzeldi. En yakin zamanda povlarini okumak istiyorum.

Ekşi sözlük e-kitap arşivine 3.kitabın da düzenlenmiş hali konuldu. İlgilenenlere duyurulur.

Zaman Çarkı 2. Cilt Büyük Av kitabımın 400-417 arasında kalan sayfaları eksik. (Senin kitapyurdu gibi!) E-kitap olarak biri link atabilir mi? PDF olursa çok iyi olur.

Senin şanssızlığın. Kitapyurdundan ilk 4 kitap var bende bir haritaları kötü o da İthaki kaynaklıymış :smiley: Kurşun döktür acil

gerçekten büyük şanssızlık olmuş. aslında kitapyurdu eksik sayfalı kitapları değiştiriyor diye biliyorum bir dene istersen.

bu arada 2. kitabı mesaj eklentisine eklemeye çalıştım olmadıysa mail atabilirim.

Öyle galiba, kitabı da bayağı kullandıktan sonra fark ettim. 10 sayfa için geri verip 1 hafta beklemek de istemiyorum.

@Aviendha çok teşekkür ettim.

WoT’ta bulunan kılıçlar günümüz dünyasında neye tekabül ediyor? Katanayı andıran bir kılıç sanki bunlar ama hafiften katana, yatağan melezi gibi.

Örnek bir balıkçıl damgalı kılıç. Zannedersem Laman Damodred replikası yani Rand’ın kılıcı…

Bizim dünyamızda bunun karizmasını ancak Foil olarak adlandırılan ince düello kılıçları geçebilir sanırım.

8 bitti.

[spoiler]Corlan Dashiva ne şerefsiz adammışsın ulan sen. En başından bu adam delirdimi diye düşünüyordum hep hal harerketler fauldü. Bu kesin lekeden felan dolayı KV tarafına kaydı diğer hainlerle…

Ben Faile’yi niye sevemedim bilmiyorum çok aptal geliyor.

Çok kilit noktalarda bitti kitap. 9.kitabı iple çekiyorum :)[/spoiler]

@Arstan

[spoiler]Dashiva basit bir hain değil. Okumaya devam et öğreneceksin.

Yada kim olduğunu öğrenmek istiyorsan spoileri aç :smiley:

Dashiva aslında Aginor. Aginor’u Rand öldürdükten sonra KV onu tekrar diriltti ve adı Osan’gar oldu. Corlan Dashiva takma adıyla Asha’manlara katıldı.[/spoiler]

Abi ben o Spoiler’ı açamam. Okuma şevkim kırılmasın :slight_smile:
Çok mu büyük spoiler ya. Merak ettim çok fena :slight_smile:

@Arstan yani kişiye göre değişir. Bana göre büyük spoiler değil. Bilemedim şimdi :smiley:

ben o spoileri yanlışlıkla vikiden öğrenmiştim :smiley:

@Aviendha zaten senin yemediğin spoiler kalmamış :smiley:

Kim olduğunu öğrenmek istiyosan dedin. Yani tamamen başka birimi aslında. ??

Hangi kitapta öğrenicem eğer yakınsa açabilirim :slight_smile:

hahaha aslında çok önemli bazı şeyleri öğrenmedim ya :smiley: kvothenin söylediği ufak tefek şeyler, bir de tahmin edip zorla öğrendiğim spoilerlar var :stuck_out_tongue: