Zaman Çarkı [Wheel of Time]

Açtım o spoiler’ı.

Osan’gar ile Aran’gar kadın bedenlerinde dönmüyorlarmıydı.
Aran’gar Halima mesela.

@Arstan internetim koptu yazamadım sende açmışsın spoileri :smiley:

[spoiler]Osan’gar erkek olarak dönüyor.

Aran’gar evet kadın bedeniyle dönüyor.[/spoiler]

İnternetinde tam kopçak zamanı bulmuş :slight_smile:
Çok da büyük spoiler değildi aslında.

SM-N9000Q cihazımdan gönderildi

@Arstan haha aynen tam cevabı yazmıştım gönder tuşuna bastım sayfa bulunamadı hatası verdi :smiley:
Aynen bence de çok büyük spoiler değil.

Bi sorum daha var ama 7.kitaptan.

Eğer çok büyük bi spoiler değilse shadar logoth da randa yardım eden kimdi?

@Aviendha’da bir ara bu sorunun cevabı için çırpınıp durmuştu :smiley: Bence okuyarak öğrensen daha iyi olur.

Az önce nette gezinirken gözüme ilişti. 14.kitaptan çıkarılan River of Souls adlı bir bölüm Unfettered adlı bir antolojide yayınlanmış. Tüm seriyi okuyanlara duyurulur. Okuyacak bir bölümünüz daha var :smiley:

Süper haber. Seriyi bitirmiş çeviri yapabilecek gönüllü aranıyor:D

Çıkarılmış bölümün konusu

Shara ve Demandred

çok deli sorular var kafamda sorsam bi türlü sormasam bi türlü :slight_smile:

[spoiler=son kitap]oha mazrim seçilmiş oldu. tahmin etmiştim!!!

kitap harika gidiyor bir oturuşta 100 sayfaya yakın okudum :cool: [/spoiler]

Sonunda mazrim’in yediği haltları okuyorsun. Artık savunmazsın herhalde :smiley:

SPOILERI OKUDUM
İNŞ UNUTMAM VE PELİNE KIZARIM

gerçi şuan unuttum xd

@“Rhuarc” @“Velaryon” ahaha :smiley: 13. kitapta karanlık dostu olduğu iyice belli olmuştu ama bu kadarını beklemiyordum. gerçi bu durum daha da karizmatik yaptı onu :stuck_out_tongue: tabi şu dönüştürme olayları falan aşırı itici geliyor :confused:

@“Elodin” sen kaşındın spoilerda son kitap yazıyor :smiley:

@“Rhuarc” , @“Velaryon”

Siz çok yanlış anlamışsınız ya da yanlış tanımışsınız. Avi’nin iletileri daha dikkatli okuyun derim. Bir üzülmüşlük ya da bir kızgınlık yok sadece bir şaşırmışlık, sonrasından eh olsun şekli bir kabul edilmişlik ve daha fazla bağlanma var :tongue: :DD.

Zaman Çarkı dünyası yıkılsa bile @“Aviendha” vaz geçmez ondan. Ben Avi’yi böyle kabul ettiğim daha doğrusu yıldığım için artık bir şey demiyorum :DD.

@heroson yok ya gayet doğru anladım. Tam söylediğin tarza bir mesaj yazmıştım @Aviendha ama sonra sildim. Su testisi kırıldıktan sonra dövsen neye yarar:D Gönül bu kaymış işte :DD

@“heroson” ahshja beni iyi cozmussun :smiley:

@“Rhuarc” aslinda şu donusturme olayi yuzunden biraz sogumus gibiyim. Bakalim kitabi bitireyim dusuncelerim degisir belki :stuck_out_tongue:

(DEGİSMEDİ)
:smiley:

Biraz soğumuş gibisin :confused:

[spoiler]Böyle bir şey olsa gideri vardı:D

Bu ne abi :smiley:

[/spoiler]

Reca ederim Pelin’i yalnız bırakın… O doğru yolda ilerleyen bir karanlıkdostu, bir gölgesever.

TAM DESTEK @Aviendha :smiley: :stuck_out_tongue:

Haydaa kimin arkasından konuşsam pat geliyor noluyor arkadaş :s:tongue:. Şimdi seni sordum. Üstünü çizik görmüştüm sanki :s. Neyse…

Ben hep diyorum @Aviendha’nın nickine aldanmayın onda bir Aes Sedai hatta ve hatta bir Lanfear potansiyeli var diye :tongue: :DDD.

o çizim hiç olmamış ya :smiley: uzun saçlı yapmışlar bir kere .s
zachary quinto sayko tiplere çok yakışıyor ama mazrime uygun değil :stuck_out_tongue:

louis garrel çekik gözlü falan değil ama nedense en çok onu yakıştırıyorum :smiley: illa çekik gözlü olacaksa da keanu reeves olsun :stuck_out_tongue: (şunun dizisini çeksinler artık!!!)