Zaman Çarkı [Wheel of Time]

katılmıyorum. seriye iyice hakim olmadan ve karakterleri tanımadan yeni bahardan başlaması çok saçma olur.

Aynen. İlk bölümlerde malum şahıslar malum şahısları almaya geldiğinde zaten neyin ne olduğunu bilinirse tadı kaçar. Beni ilk zamanlarda cezbeden o bilinmezlik, ve uzun, belirsiz yolculuklar ve karakterlerin kişiliğine, amacına yönelik merak duygusuydu…

Ben yeni bahardan başladım ve seriyi bitireli neredeyse bir sene olacak, bence bu durum kişiye göre değişir.

Draghkar ilgimi çekti. Dolu ve tempolu ilerlerken Dracula esinlenmeleri değişik geldi…

Fazla umutlanma yine de :slight_smile:

kacınçı kitaptasın ?

Spoiler sayarım bunu :d Işığın ve gölgenin dünyası lordum, buz ve ateşin değil :ppp

Dünyanın Gözü. Bitmedi, yeni yeni bağlanıyorum :d

Dün itibariyle yaklaşık 1 senelik serüvenim son buldu Randland’de. Seriyi tavsiye eden ve sorularımı cevaplayan Zaman Çarkı okurlarına teşekkürler :slight_smile:

Ba’alzamon, Myrddraal, Draghkar…
Stockholm sendromuna benzer bir şey mi yaşıyorum acaba, yeni diye öyledir .s.s

Ba’alzamon iyice gebertti beni zaten de…

Ahahaha senden iyi bir karanlıkdostu olacak hissediyorum :smiley:
Gel ve bize katıl :wink:

elimdeki kitap biter bitmez basliyorum dunyanin gozune bakalim nasil bir heyecanmis

ahahahah belki ışığın tarafını seçecek :smiley:

@“Nynaeve al’Meara” @"the God"
Biri şeytan solumda diğeri melek sağımda çekiştiriyorlar ^^ ne tarafa gideceğim? :pp

zaman carkina basladim. kitapta map falan yokmu ? sadece sozluk var. yoksa sonraki kitaplardami var.
dunyanin gozunu okuyorum suan.

çok saçma bir şekilde ilk kitaba harita eklememişler. diğer kitaplarda olanlarda nedense düzgün değil zor okunuyor :confused:

Daha 2. Kitapdayım harika gidiyor kral katili Güncesiyle eş zamanlı okuyorum

Büyük Av’ı 5 dakika önce bitirdim. Düşüncelerimi paylaşmak için sabahı bekleyemedim. Allahım o nasıl mükemmel bir finaldi öyle. Kitabı okurken düşüncelerim bölümden bölüme değişiklik gösterdi. Bazı bölümlerde çok sıkıldım daha ne kadar sürecek diye sayfaları saydım. Bazı bölümlerde ise on bin sayfa olsa bile okurum dedim. Her karakteri tek tek tanıyormuşum gibi hissettim. Kimini kırk yıllık arkadaşımmış gibi sevdim kimini bir kaşık suda boğasım geldi. Böyle deyince sanki seriyi bitirmişim gibi konuştum :smiley: Min kesinlikle favori karakterim. Galad ve Gawyn ümit vaat ediyor. Nynaeve’i her ne sevmesem de takdir ediyorum ve Mat’e hiç ısınamadım. Birinci kitaptan sonra şüphelerim vardı devam etsem mi diye o yüzden ikinci kitabı bir sene sonra okuyabildim. Bakalım bunu sevmezsem okumam diye düşünmüştüm ama Çark dilediğini dokur. Artık tüm kitapları okumak zorunda olduğumu biliyorum.

Uzun zamandır eski baskılarını arayıp bulamadığımız Yeni Bahar’ı ithaki sonunda yeniden yayınlamış şuan satışta. Zaman çarkı okurlarına duyurulur :d

Ben siparişini verdim bile kargo bugün teslim edecek.

Elinizi çabuk tutun derim.

Arkadaşlar bana Zaman Çarkı kitap serisinin Ebook hali lazım mümkünse pdf olmayan uzantı dan hiç biryerde bulamadım lütfen yardım edin