1 Soru 1 Cevap

karakterler

Bu akşam Nescafe & Tütün kombosu yaptıktan sonra abdesthane ye gittim,oturdum.ve “Türk’ün kafası ya s… ya kaçarken çalışır” deyimine yakışır biçimde,bir aydınlanma yaşadım.Birden bire aklıma Rus devrimi geldi.Sonra da Baratheonlar ! Liderlerin benzerlikleri ;

Stalin & Stannis ( İsim benzerligini goruyor musunuz ? )

Lenin & Robert ( Bakışlar aynı ! )

Lev Troçki & Renly ( İkiz kardeş olsalar bu kadar benzemezler ! )

Kafanız karışmasın diye özet geçicem ;

Devrimi Lenin (Robert) yaptı.O öldükten sonra Stannis (Stalin) hak benim dedi.Troçki (Renly) buna karşı çıktı.Stannis (Stalin) sen misin karşı çıkan deyip Troçki (Renly) ye suikast düzenledi.Renly (Troçki) hakka yürürken Stalin (Stannis) başa geçti.Yalnız bu senaryo da Gendry yine p*ç kaldı ? ona bir eş bulamadım.Sizce de ilginc degil mi ? GrrM bunu yapmış olabilir mi ? Baratheonları yaratırken Bolşevikler den mi esinlendi ? Dikkat ederseniz ikiside “B” harfiyle baslıyor ! Derine insem kimbilir daha ne benzerlikler bulucam :thinking:

4 Likes

Bunun senin aklina birdenbire gelme ihtimali %0 dir

1 Like

Yoldaş Stannis
Winterfell çıkarması / S.O.678

2 Likes

:rofl::joy::rofl::rofl::rofl::rofl:

1 Like

Wc gibi önemli bir detayı atlıyorsun ! Dünya yı değiştiren fikirlerin %97.66 sı (Kusuratlı olunca inandırıcılığı artıyor) Wc de bulunmuştur ! Einstein,görsellik kuramını orda bulmuştur.Edison’un ampul fikri ordan çıkmıştır.Tesla’nın alternatif akım çalismalarını orda yürüttüğü söylenir.vs…Bende bunlardan yola çıkarak hayatıma dair bütün önemli kararları orda alırım.Küçük bir veletken ödevlerimi orda yapıyordum.Okulun en çalışkan öğrencisiydim.Anlayacagın,Wc deyip gecmemek lazım.Oraya bir ilim yuvası olarak bakmak lazım.Ben öyle yapıyorum.Hepinize tavsiye ederim.çıkarken sifonu cekmeyi unutmayın.

1 Like

Öyle bi yazmışsın ki sanirsin dünyayı değiştiren bi fikir ortaya atmissin :rofl:
Bence sen bunu bi yerde okumuşsun (reddit vb.) Bilincaltinda kalmis sonra birden dank etmiştir kafanda ayrica o görecelik değil mi ya görsellik?

1 Like

Öyle deme çok önemli bir konu ! Suya yazı yazmayı keşfetmek gibi bir şey.Yok 2 gözüm önüme aksın,kulaklarım kopsun,Burnumun direkleri sızlasın ki hiç bir yerde okumadım.Herşey Stalin & Stannis isim benzerligi ile basladı,gerisi kendiliginden geldi.Einstein ilk başta “Görsellik kuramı” demiş,sonraları bilim insanları olayı çakar,dalga gecerler diye “Görelilik kuramı” yapmış.

1 Like

O zaman tebrikler 10 numara tespit​:clap::clap::pray:

1 Like

image image

1 Like

İste bana bunlarla gelin ! Bu da mı goll değil hakim beyy ? Bu da mı goll değil ? Rus çarı II.Nikolay ile Aeyrs II nin aynı kaderi yasamaları tesaduf mu ? Dikkat ederseniz ikiside “II” ünvanını taşıyor! Peki ya oğulları Aleksey ile Rhaegar ? ikisininde Devrimciler tarafından katledilmeleri ! Bu da mı Tesadüf ? Hatta bir tek oğulları değil tüm aile fertleri katledilmis ! Siz dalga gecin.Heyy yavrumm Heyy… Bakıyorum da sesin soluğun kesildi @stannisci ? Ne oldu ? buna verecek bir cevabın var mı ? Dikkat edersen daha Kızıl geyik muhabbetine girmedim !

0 Likes

doğrudur iyi benzetme. Devrimimizi yaptık çekiç orağın çekicini kralın hadsiz oğlu kertenkele rh**gara indirdik! yaşasın şanlı Baratheon devrimi!!! Westeros h*lkı kralımız Stannislin’e sahip çıksaydı kim bilir düzeni de değiştirebilirdi!
NOT:Devrim de kendi çocuklarını yemiştir ama son bulmadı piçimizle destan yazabiliriz daha davamız yarım kalmadı!!!

1 Like

Işık Tanrısı için dua etmeye gitmem. Ben Savaşçı ’ nın adamıyım,babam gibi.
@stannisci reyiz piç Edric , yeniden doğmuş Robert !!!

1 Like

O zaman bu teoriye göre;
Joffrey = Gorbaçov
Cersei = Boris Yeltsin
Tywin = Putin
Oluyor.

1 Like

Rhllor bize ikinci bir Baratheon isyanını nasip etsin!! biz tahta oturmaya değil tahtta olanı indirmeye alışmışız!!

1 Like

Fırtına Kralları çekiçle vururlardı !!!

0 Likes

Hozat’ın dağlarında çiçekler açar.
Munzur’un dağlarında çiçekler acar.

Altın güneş orda sırmalar saçar.
Bozulmuş düşmanlar hep yel gibi kaçar.

Yaşa Stannis paşa,sen çok yaşa;
Adın yazılacak mücevher taşa.

1 Like

Satanis başkan Tunceli’den geri geliyor.

1 Like