2 Resim Arasındaki 3 Fark

Aslında başlığı açılacak bir konu da değildi ama alttaki yazıyı okuyup da üçüncü farkı bulamayınca biraz deli oldum. Belki de 3. fark bile yoktur da merak işte, belki biri bulur yani. 2 tanesi çok rahat bulunuyor da 3.sü var mı ki?

Birincisi solda ağlayan kızın üstündeki çiçek İkincisi sağdaki küçük kızın üstündeki beyaz şerit.

Üçüncü???

Bu kaç yıllık şey yahu. Görür görmez anladım ne olduğunu.

Ben sağ üstteki adamın omzunda ki beyaz çizgi ve sağ alttaki çocuğun tişörtünü buldum. Üçüncü farkı merak etmiyor değilin.

Düzeltme: Soldaki kızın üzerindekini de buldum ve üçe tamamladım… Ama zannedersem sağ üstte varolan şey resim hatası. Bir fark değil, ama ben onu farktan sayıyorum, sonuçta yayınlanan iki resim arasında bulunan bir fark. :smiley: Üçünü de buldum teşekkürleri bekliyorum.

1. olarakta en sağdaki küçük bebeğin gözünün yarısı yok ,o olabilir mi ?

Yukarda mesajımı düzenledim… Bizim dediklerimiz resim hatası imiş. Bu şekilde farklar 4’e çıktı. :smiley: Ama sonuçta yayınlanan resimler arasında hatada olsa farklar var, bulduk sayılır bence.

Belki de o tek öğrencinin güldüğü şey budur.

Zaten fotoğrafın sağ kısmına bakılırsa 2 farklılık var ama sanırım o kırpmadan kaynaklanan bir sorun.

Resimin içiyle alakalı olmayan bir şey bence

Edit : Başlığı düzeltirsen sevinirim , o resim değil fotoğraf olacak ehe

Google’da yaptığım küçük bir araştırmadan sonra cevabın bayağı bir saçma olduğunu öğrendim.İşte cevap

1. fark sol taraftaki kızın elbisesindeki kırmızı çiçek. Solda var, sağda yok.
  2. fark sağ taraftaki çocuğun üzerindeki beyaz şey. Solda var, sağda yok.
    Gelelim üçüncü farka.
    Yazıyı dikkatli okuyun.
    1994 yılında Stanford Üniversite’sinde bir profesör öğrencilerinden iki resim arasındaki üç farkı bulmasını ister. Herkes istisnasız iki farkı bulur. Üçüncü farkı ise yalnızca bir öğrenci bulur. Bulduğunda kahkahalarla gülmekten kendini alamaz: “Nasıl olur bunu hemen farketmedim?” der.
    Bulabildiniz mi?
    -I-ıh.
    Söyleyeyim.
    Bu bir resim değil arkadaşlar. Bu bir fotoğraf.
    İşte yalnız bir öğrencinin bulabildiği üçüncü fark bu…

Fotoğrafta resim kategorisine girdiğinden tamamen saçmalık.

Ben de güzel bir şey çıkacak sandım.

Çok farklı şeyler bekliyordum :smiley: ama hepinize yardımlarınız için teşekkürler :slight_smile:

fotodaki üçüncü fark :)))))))))))))) üste eb başta duran adamın dişleri tavşan dişi olmuş birinde :))))))))))))))))

fotodaki üçüncü fark sağ üstteki adamın dişleri tavşan dişi

noel dayının 2 yanındaki velet rickon değilmi laa :slight_smile:

Nasıl fark ettin onu dikkatine helal olsun valla hakkaten tıpkısının aynısı o velet. :slight_smile:

resme ilk baktığımda onu gördüm :slight_smile:

Evet Rickon ve diğerleri de Stark Hanesi’nin diğer üyeleri. Mesela üstte soldaki adam Ned, ortadaki Benjen ve sağdaki Brandon. Sol alttaki çocuk da bizim Jon. Ned’in solundaki Cat. Kadınlar ve çocukları Martin bize anlatmadı herhalde, belki de Eddard’ın bilmediğimiz diğer kadınlarıdır.

Cidden benziyormuş iyi dikkat etmişsin.

çok bilimsel bir soru bir o kadar bilimsel tespit. ibretlik !!!