2. Sezon 3. Bölüm Yorumlarınız

2-sezon
#1
  1. Sezon 3. bölüm yorumlarınızı bu başlık altından yapabilirsiniz.
#2

Açıkçası hiç birşeyi anlamadan gene bitti bölüm. Jon olayından birşey çıkmaz heralde bundan sonra ki son dakika aldatmacası olduğunu biliyordum.
Bölüm için tek olumlu diyebileceğim şey Natalie’yi görmek oldu. Ve beklediğim 1-2 kareydi şaşırdım baya uzun bir süre gördük. Tyrion reyisin zeka oyunlarını da unutmamak gerek tabi.

Karakter sayısı git gide artıyor artık, bazılarını üst üste birkaç bölüm görmemeye başladık bölümler kısa geliyor falan filan.
Bekliyoruz bakalım yeni bölümleri gene bombalar sonlara doğru patlayacak. İlk 3 bölümden beklediğimin ne azı ne de fazlası vardı.

#3

Aksiyon yine yok yine yok. Tyrion’un zekasına yine hayran kaldım, güven konusunda yaptığı test çok iyiydi. Aynı şekilde Arya’nın da Gendry’i başka biri olarak göstermesi zekiceydi.
Natalie çok az görüldü, ama yine zeki bir kadını oynuyor. Gelecek kitaplardan yola çıkarsak çok da başarılı olacak.

#4

Natalie daha çok görünecek gibi. Aksiyon beklemeyelim bence dizinin sonuna kadar böyle de gayet iyi.

Renly ile Loras sahnelerine bayıldığımı söylemek istiyorum çok iyiydi ardından Natalie’nin o lafları çok müthiş düşünülmüş.

Sonu ayrı güzeldi zaten Arya’ya büyük bir aferin geliyor. Brienne kitapta anlatıldığına göre biraz daha güzel geldi ama hiç göze batmıyor iyi oynamış ablamız.

#5

tyrion lannister, savaşın sonuçlarına ve kişilerin akıbetine etki edeceği anlaşılıyor ve kardeşlerine rağmen adaletli olması soru işaretlerinin kalmasına yol açıyor ama zaten henüz 2. sezondayız, lannister hanesi jaime-cercei ve tywin-tyrion cepheleri olmak üzere 2 kanatlı çatışmalara sebep olacağını düşünüyorum…

renly baratheon, başlangıçta 100.000 adam ve Tyrell hanesi desteğiyle hiçde fena sayılmaz…

stannis baratheon, yeterli desteği henüz sağlamasa da gerçek kraldır!

robb stark, stark tarafında sürekli bi güvensizlik hissediyoruz haksızlıklar ihanetler vs. sanki iyi giden durum bir an terse dönecekmiş gibi, bir an önce renly ile anlaşmaları gerekir diye düşünüyorum lakin greyjoy gemileri de “tuzla” buz oldu bile…

#6

Tyrion her zaman ki gibi zekasını konuşturdu süperdi.Theon Greyjoy’un ihaneti beni bi bakıma şaşırttı bi bakıma da şaşırtmadı çünkü oraya gidince babasının gözüne girmeye çalışacağını tahmin etmiştim az çok.