2. Sezon 4. Bölüm Kemik Bahçeleri Fragmanı (Türkçe Altyazılı)

2-sezon

[video=youtube]http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=guFGUi4hbv0[/video]

Bia, Sarah ve Lestat hazırladı.

Blog

İyi olmuş iyi. Emeğimize sağlık.
4. bölümde aksiyon var hafiften, geliyor artık yavaş yavaş.

:biggrin: Evet, güzel olmuş.

Sezon bitecek diye korkuyorum. 4 oldu bak.

Ben de tam onu düşünüyordum. Yarıladık şimdiden. 3. sezon çekimleri 9 ay sürecekmiş, ilk sezon öldük, bir daha öldürecekler.

Evet bu 10 bölüm işi insanı çileden çıkarır. Daha hiç birşey anlamadık 3 bölüm oldu hadi hayırlısı.
Fragman ilgi çekici diyeceğim ama bölümü izleyince en güzel yerleri fragmana koymuşlar demek istemiyorum.

5.Bölüm çok üzüleceğim kesinleşti :frowning:

Evet, tekrardan dinledim de gerçekten güzel olmuş.

sadece bu bölüm için değil tüm ikinci sezon hakkında fikrim şu ki batırmışlar! Sahneler kopuk,kitapla alkası yok ve olaylar kısa kısa. Kitabı okumayan bazı olayların nedenini bile anlamıyor. Halbuki ilk kitap ikincisinden daha büyük ama konular uygun ve oturmuştu. Ancak ikinci sezon şu ana kadar tam bir hayal kırıklığı(margaery-renly sahnesi hariç:D) Ayrıca 4. bölümde baelish ve renly nin görüştüğünü görüyoruz bu biraz saçma ve erken olmamış mı? Baelish oraya renly öldüğü için tyrellere evlilik teklifi götürüyordu kitapta. Bekleyip görüceğiz. İnşallah eski kaliteyi yakalar yoksa diğer birçok yapım gibi çok geçmeden biter(3.szon sözü alınmış olabilir ama 4.sezon ?)