2. Sezon 5. Bölüm Yorumlarınız

2-sezon

Game of Thrones 2. sezon 5. bölümü yayınlandı. Bu başlık altında yorumlarınızı yapabilirsiniz.

NOT: Türkçe altyazı henüz çıkmadı.

Son güncellemesinde akşam üzeri demiş eşekherif altyazı için. Bugün geç kaldılar normalde şimdiye izlemeye başlamıştım. Merak da ediyorum hani bu bölümü. Neyse gelsin altyazı izleyelim editleyelim mesajımızı.

Evet, sabah da öğleden sonra çıkacak diye açıklama vardı Divxplanet’te.

Çok fazla konuşma varmış, sanırım sebebi bu.

Yaklaşık 900 satır alt yazı gelmiş biraz geç gelicek artık

ne öğrenmek istiyorsun
sor söyleyeyim az önce ingilizcesini izledim
ama bir numara yok
dizi hepten hikayeye sardı

Bana mıydı bu ne öğrenmek istiyorsun lafı ?
Hayır anlamıyorum ne bu bilmiş tavırlar. İzlediysen kendine izledin arkadaşım.

5 gibi demişlerdi sanırım

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk 2

yaşım gereği bilmiş tavrım asla olamaz
ben sadece yardımcı olmak istedim
ama sen ters anlıyorsan ne yapayım
orda yazdığım ne öğrenmek istiyorsun
yanlış bişey yazmadım
kelimelerini seçerek kullan

Altyazı çıkmış

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk 2

Tam can alıcı yerinde bitirdiler. Gerçi Türkçe olanını bekleyemedim. Ama Jagen ve surun arkasında olan olaylar ilginçleşiyor. Gelecek bölüm daha güzel olacak gibi.

Ben beğendim açıkçası çok hareketli olmasa da o kıpırdanmalar başladı olaylar ufaktan patlıyor güzel güzel.
Son bölümleri merakla bekliyoruz.

aslında kitaba sadık kalınsaydı daha ii olurdu hala diorum ama yinede izlediğim bir çok dizi veya filmden güzel olmuş

gölgeler ve dumanlar kitaptada vardı ve olmalıydı bence çünkü bu bir fantastik macera ayrıca ejderhalara laf yok gölgelere var

Bence şu zenci daha yakışıklı biri olsaydı gideri vardi çok orantısız bir çift olurlar.
ve Bu quarth denen şehirdekilerin amacı belli acilen kaçması lazım daenerys’in ordan.

O yüzü görünmeyen kadını merak ettim açıkçası. Tam emin olmamakla beraber gölge topraklarından olabilir. Yanlış hatırlamıyorsam oranın insanları tahtadan bir maske takarlarmış.

kadının adı quathie ve evet asshaiden ama hepsi maske takmıyor mesela melisandrede asshaiden ama maske takmıyor.

Tabiki hepsi takmıyor. Takan belli bir kesim vardı diye hatırlıyorum.

@daeron olabilir asshai ve gölge toprakları hakkında neredeyse hiçbirşey bilmiyoruz merak ettiğim yerlerden biri

Diğer 2 kitapta oralardan bir aksiyon bekliyorum ben :slight_smile:

diğer iki kitap dediğin feast for crows ve dance with the dragons mı yksa winds of winter la dream of spring mi