2. Sezon 7. Bölüm Yorumlarınız

Game of Thrones 2. sezon 7. bölümü yayınlandı. Bu başlık altında yorumlarınızı yapabilirsiniz.

NOT: Çevirmenin notuna göre Türkçe altyazı öğleden sonra çıkmış olacak.

2.sezon 6.gün yazmıssın :slight_smile: çeviriyi bekliyoz akşam izleriz artık

Birde Galiba bölümün sonunda fena bişiler olucak :rolleyes:

O nasıl bir sondu?

Çok büyük spoiler !!!Çok!!!

O çocuklar Bran ve Rickon değil.

Çok büyük spoiler !!!Çok!!!

O çocuklar Bran ve Rickon değil.

Daha çok kişiler arası diyaloglara yer verilmişti karakterleri daha iyi tanımış olduk. Jon’un içine düştüğü durum kitaptan cok farklıydı çok daha iyi beklerdim.Bunun dışında Daenerys’in olduğu bölümler ve Jaime’nin olduğu bölümler zevk vericiydi Kısaca 6. bölümün gölgesinde kaldı.Ama güzeldi yinede.Kesemediler şu Jaime’nin başını :slight_smile:

Bölüm enfesti.

Sezonun ilk bölümlerinde çok sıkılmıştı açıkçası ben, çok duraklamadaydı, ama son iki bölümdür duraklamadan izliyorum. Çok iyiydi yine.
Ygritte’in Jon’a çocuk muamelesi yapmasını takdir ettim, nitekim öyle de :smiley: Ve Jon’un yabanıllar tarafından kuşatılması yine kendisinin hatasıydı, sonraki bölümlerde yemini bozağını düşünüyorum -öyle de oluyor sanırsam-
Daenerys cephesi zaten olaylar olaylar, son sahnesinde tam bir çılgına döndüm, kendime zor geldim, öyle bir odaklanmışım ki “neler oluyor?” sorusuna düşündükten sonra cevap verebildim. Orada epey çılgın şeyler oluyor, fena şeyler dönüyor, düşünmek bile istemiyorum.
Jaime sezon boyunca rekorunu kırdı. Şuana kadar en uzun sahnesini oynadı, sanırım bu yüzden Nikolaj favori sahnem dedi bu bölüm için. Dizide çok az yer verilse de, eski olanlardan bahsetmesi iyiydi gerçi. Kitaplarda bahsi çok geçiyor geçmişin ama dizide az görebiliyoruz.
Tyrion&Cersei konuşmasına hayran kaldım. Tyrion’ın Cersei’yi teselli etme girişimiyle sinsi sinsi yaklaşmasına bayıldım, o an Cersei’yi ilah yaptım gözümde, sonra 8. bölüm fragmanındaki yüz ifadesini gördüm, her şey bitti orada benim için.
Tywin’in Arya’yla ilgili bir şeyleri anladığını düşünüyorum. İlk zamanlarda vay vay, bak şu Arya’ya tepkilerim gittikçe aptala dönüşüyor. Sürekli “babamdan öğrendim, babam dedi” lafları çok göze batıyor, artık anlasın Tywin de. Adamın zekiliği de meşhur sonuçta.
Theon’ın Winterfell’den sürüleceği zamanı iple çekiyorum, o adam oradan gidecek, uçarı kaçarı yok. Daha dünün bebesine bak, Winterfell’in ortasında millete atar yapıyor, trip atıyor, sinirleri geriyor. Son sahnede Bran ve Rickon’un sözde cesetleri, Theon’ın o bakışıyla ölmüş olmadıklarını zaten gösteriyordu. Üstat kendini paraladı, dua edelim de içkiye vermesin, kendini o kolyeleriyle boğmasın. -ki zannımca ölümü yakın üstadın.

Çok güzel bir bölümdü yalnız bişeyi merak ediyorum cesetler kime ait hani o bölümün sonunda sallananlar ?

Çiftçinin çocukları

AliGül eyvallah teşekkür ettim

Beni en çok şaşırtan

13 ler oldu.

aynen bi anda arkadan gelip boğazları bir kestiler… ama o havalı olana hiç üzülmedim iyi oldu ona

aynen bende üzülmedim ama o XXD yi elime verseler ben öldürürüm

Ygritte Jon’un taklidini yaptığı sırada kahkahalar attım. Güzel bölümdü.

güzel ama her zamanki gibi cok kisa bir bölümdü :frowning: hala kitabi alip okumamakta kararliyim böyle cok daha heyecanli oluyor…acaba haftaya bizi ne bekliyor

Kitapları okumalısın.Bu aynı tokken kuru kuru ekmek yemek gibi oluyor :]]

Kitap çok farklı perspektiften baktıyor yalnız. Öyle güzel şeyler var ki kitapta dizide bahsi geçmeyen. Oku derim ben.

filmin tilsimi kacicak diye okumaya baslamak istemiyorum sezon finali yapsinlarda :slight_smile: o zaman herhalde dayanamayip baslicaz okumaya…

Her hafta yeni bölüm beklemek iğrenç. 3. sezon finali bekleyip izlemeye başlayacağım.

evet bütün yorumlarda ayni seyi okudum dizi yüzeysel geciyor derinlemesine fazla girilmiyor diye ama basladikmida bütün cikan seriyi bitirebilirim o zamanda dizi biraz anlamsizlasa bilirdiye cekincelerim yok degil hani…

theron ölüm fermanını imzaladı eğer onlar gerçek starklarsa.