2.Sezon 9.Bölüm Fragman ve Savaştan Önizleme [Türkçe Altyazı]

2-sezon

Fragman

Savaştan Önizleme

Çeviri:Breassa

Yaaaa ben koyucaktım.Savaş hakkında.Savaşı Tyrion kazanıyor.

kaybettiği bazı şeylerde var :smiley:

Müzik ile filmin uyumu kaliteli görüntü ve iyi oyuncular olmasa bu filmi bu kadar sevmezdim :smiley:

Lancel’i Tyrion’ı ve Bronn’u savaşırken görücez. Bütün bir bölüme yayılacak gibi duruyor harika olacağını hissediyorum :slight_smile:

çok kalabalıklar:))) bu savaşta bende olmak isterdim…verecegim sopayı joffrey’e aslında gerek yok arya bile ona yeter…

bence en güzel bölüm olucak bu bölüm tam aksiyon var

bu en güzeli olmasın yoksa izlemeyi bırakırım gelecek daha da güzel olsun :smiley:

tam aksiyon olunca guzel olmuyo bence

fena 2 bölümle bitirecekler gibi. ama yapılır mı bu yaa nasıl bekleyeceğiz 3.sezonu :confused:

bölüm harika pazartesiyi beklemek en zoru olcak

sanırım pazar pazartesi verecekler 2 bölümü. fragmanların birinde öyle yazıyordu yanlış görmediysem

hayır 2. kısma pazartesi yazdım çünkü pazartesi türkiyede yayınlanıyor. Ama asıl yayın pazar günü.

anladım peki o zaman :slight_smile:

haftaya inş güzel bi bölüm olcak öle gözüküo war is coming…

arkadaşlar bu savaş önizlemesi videosunda Tyrion “eğer şehir düşerse Stannis yanacak” diyor. önceki bölümlerde gösterilen içerisi yeşil sıvılarla dolu toplar şehri patlatmak için mi kullanılcak??

şehri patlatmazlarda gemilere atarlar.

Gemilere atabilirler atcaklarmı atmıcaklarmı istersen ÖM atabilirsin

Noldu jofrey korktun mu ben kralım diye atıp tutmakla olmuyomuş dimi :smiley:

gerçekten de acayip tırsıyor :D. Tyrion neler yapacak Joffrey’e kim bilir :smiley: