2.Yarışma Katılacaklar

Ey ahalii geçen yarışmaya olan ilgi üzerine modlarla görüşme halindeyim ve bu işi gelneksel hale getirmeyi planladık.

Yarışma Cuma akşamı 20:00 da yapılacaktır.

Katılacak arkadaşlar kendilerini bu konu altında belirtsinler.

Ve yarışma ile ilgili geçen yarışmaya ek olarak ve bazı revizyonlarla ilgili görüşme halindeyim. Üç aşağı beş yukarı aynı olacak yani sistemi biliyorsunuz ama süprizlere de açıkolun…

Son Kayıt Cuma akşam 20:00’a kadardır.İstisna yapılmayacak.

Katılacaklar:

1-@bbbb
2-@Revan31
3-@Emr9
4-@Maxcaiser
5-@Viserion
6-@"Emilio Toland"
7-@elbruz
8-@Willas
9-@"Rhaegar Targaryen"
10-@"Jojen Reed"
11-@ali7171
12-@Arianne
13-@aviendha
14-@"ser ilyn payne"
15-@"Genç Kurt"
16-@"No one"
17-@"icea"
18-@Sansa

ben bu sefer kesin katılırım. tamam, çok da abartmayayım ama katılmaya çalışırım

listeye aldım adını :slight_smile:

belki katılırım bu seferkine panpa

Bu kez kapsamlı olacak, şekli ve puanlama sistemi değişebilir.
Başlıklarda sorulduğu için sorular “hızlı yanıt verme” nin önüne geçemeyeceğiz sanırım.
Yarışma vaktinde PC’de olmanızı öneririm.

Bu başlığı forumda aktif olmayan @“Gendry” @“Mimar Brandon Stark” @“Rhaegar Targaryen” @“Victarion Greyjoy” @“Varys” de izlesin.

@revan31 ekliyorum o zaman… muallak kalmasın katılamazsın adını belirtmezsen :slight_smile:

@willas, @“jojen reed” , @viserion, @dondarrion, @maxcaiser, @uaerys, @“genç kurt”, @aviendha, @“arya stark”, @phoenix, @robbsnow,@daemon35, vs aklıma gelenler hepinizi bekleriz :slight_smile:

Bende varım

Ben katılmak istiyorum ama malumunuz kitapları henüz okumadım sorularda sessiz kalmaktansa izlesem daha iyi gibi sanki :confused: ilk yarışmadaki sorulara baktım çoğuna yabancıyım :confused:

Bu sefer sadece izleyeceğim, daha eğlenceli oluyor dediler :stuck_out_tongue:

bence bu yarışmaya katılmayanlar çok şey kacıracak :slight_smile: bu kadarını söyleyeyim :smiley:

Bu sefer kendime çok güvenmiyorum ama yaz beni de. :slight_smile:

Tarih sorularına dönerse iş “0’cılar” tayfasına katılırım. Uzun süre geçti okumamdan bu yana. :slight_smile:

Bir gazla geldim ilk yarışmada bildiğim sorular çok azdı hadi bakalım.

Beni de ekleyebilirsin eşantiyon olarak katılayım kalabalık olsun, nasıl olsa sonuncu olurum :slight_smile:

valla korktum şimdi, okuyalı biraz oldu

Beni de yaz toprağım. :slight_smile:

ekledim.

benide ekle reis

ekledim.

@arianne de katılmak istiyordu bir dahaki yarışmaya herhalde. burdan davet ediyorum :slight_smile:

En başa yaz beni :smiley: