2 yıldır banlıydım, forumda neler oldu?

Beni tanıyan tanımayan herkese kucak dolusu selamlar. Bundan 2 sene önce dislike butonu istemem sonucu 3018 yılına dek banlandım. Daha sonra bir mod sayesinde af çıktı ve foruma geri geldim.

2 yıl içinde neler oldu meraklar içindeyim. Bir takım yeşillendirmelere gereksinim duymaktayım. Soracağım sorulara içtenlikle cevap vermenizi umuyorum.

1-) Forumda üyeler arası hiyerarşi ne durumda? (Bizim zamanımızda mizahşörler en tepede yer alır, duyarcılar acımasızca tekmelenirdi.)

2-) Forumda birbirine ilanı aşk eden üye oldu mu? (Bizim zamanımızda kraken isimli üye @Queen_Arianne isimli üyeye ışık hızında koşardı.)

3-) Ümmügülsüm bir kez olsun online olup post girdi mi? (Bizim zamanımızda geniz eti duyarlanması yaşandı, hadiseden sonra ümmü küstü gitti daha da gelmedi.)

4-) Üyelerin cinsiyeti konusunda ikileme düşüldü mü? (Zamanında @stannisci ve ben erk*k sanılan üyelerdik.)

5-) Jaime Lannister bu serinin en baba karakteridir başlığına benzer bir başlık açıldı mı? Açıldıysa kan gövdeyi yüzde kaç oranında götürdü? (Bizim zamanımızda o başlıkta bir üye diğer bir üyeye sen kız kardeşine yan gözle -kibarlaştırılmıştır- bakar mıydın diye sormuştu.)

6-) Erkek bir üye kadın hesabı açıp erkek bir üyeye yürüme girişiminde bulundu mu? (Bizim zamanımızda bu olay ser bronn kardeşimin başına gelmişti, kendisi çok tedirgin olup Aysel41 isimli üyeyi banlatmıştı.)

7-) Forumda hiç iç savaş çıktı mı? (Hepimizin sonunu getiren ‘başlık parselleme’ savaşını sadece oldlar bilir.)

8 -) Dislike Butonu hala neden gelmedi?

3 Beğeni

1-) Forumda üyeler arası hiyerarşi ne durumda? (Bizim zamanımızda mizahşörler en tepede yer alır, duyarcılar acımasızca tekmelenirdi.)

Sanırsam forumda öyle çok etki eden bir mizahşör yok. Ağırlık kapsamlı analiz ve teori konuları açıp bunlar üzerinden tartışanlarda. Öte yandan hiyerarşinin alt basamağında ise bir karaktere/haneye sevgiyi abartan fanboylar var. Forumda her dönem fanboylukta belli bir grup öne çıkar ve neticede zamanla linç edilir. Şuanda ise bartcılar topun ağzında :joy:

2-) Forumda birbirine ilanı aşk eden üye oldu mu? (Bizim zamanımızda kraken isimli üye @Queen_Arianne isimli üyeye ışık hızında koşardı.)

Olduysa bile bilmiyorum.
3-) Ümmügülsüm bir kez olsun online olup post girdi mi? (Bizim zamanımızda geniz eti duyarlanması yaşandı, hadiseden sonra ümmü küstü gitti daha da gelmedi.)

Hayır.

4-) Üyelerin cinsiyeti konusunda ikileme düşüldü mü? (Zamanında @stannisci ve ben erk*k sanılan üyelerdik.)

Yeniayottomanı pek çok kişi erkek zannediyordu. Bir de şu aralar aktif olmayan JonStarkın kız olduğunu duyunca şok olmuştuk.
5-) Jaime Lannister bu serinin en baba karakteridir başlığına benzer bir başlık açıldı mı? Açıldıysa kan gövdeyi yüzde kaç oranında götürdü? (Bizim zamanımızda o başlıkta bir üye diğer bir üyeye sen kız kardeşine yan gözle -kibarlaştırılmıştır- bakar mıydın diye sormuştu.)

Zaman zaman sıkıntılı konular açıldı ama bu konuya denk bir şeyi hatırlamamaktayım
6-) Erkek bir üye kadın hesabı açıp erkek bir üyeye yürüme girişiminde bulundu mu? (Bizim zamanımızda bu olay ser bronn kardeşimin başına gelmişti, kendisi çok tedirgin olup Aysel41 isimli üyeyi banlatmıştı.)
Nope
7-) Forumda hiç iç savaş çıktı mı? (Hepimizin sonunu getiren ‘başlık parselleme’ savaşını sadece oldlar bilir.)
Jonsacılar ve antileri arasında bir ara bayağı sorun yaşandı. Özellikle dizi vakitleri.

8 -) Dislike Butonu hala neden gelmedi?

Bilmem. Gelse güzel olur.

Kısaca forum geyikçiler için sıkıcı bir hal alırken paso asoiaf konuşmak isteyenler için keyifli bir hal aldı. Aslında senin aktif olduğun son dönemden çok farklı değil.

Sorun varsa yeşillendirebilirsin

1- Kral bekircem diye birisi ama işleri yeniay yapıyor. En tepede gibi.
2- Tipini bilmeyip bilse bile sadece buradan tanıyarak ilanı aşk etmek enteresanmis şahit olmadım.
3- bilmiyorum
4- ben yeniayi erkek zannediyordum. Nickinde Ottoman olan ilk tanıdığım kadın.
5-Tanri Jaime baba dini var. Birçok ta inananı kendi başlığı falan var. Jaime ye laf edeni indiriyoruz.
6-bilmiyorum.
7- Jaime ye kötü karakter demek gibi nedenlerden ötürü ve targ-baratheon savaşları yaşandı. Ufak savaşlardı.
8-bilemiyorum ama bende getirmezdim.

@svurgun hoş geldin tekrar :smiley: eski üyeleri görünce gözlerim doluyor :smiley:

1 Beğeni

Bekircem’i saymazsak her şeyin üstünde Ayça abla var. Linç edilecek herhangi grup göremiyorum, üyeler birbirine o kadar saygılı davranıyor ki her şeye duyar kasanlara bile bir şey olacağını sanmıyorum.

Hiç denk gelmedim.

Bekledim ama hiç gelmedi. Konuyu da bulamadım kaldım ortada.

Sanmıyorum.

Tanrı Jaime Baba dini var ama katılımcıların hiçbiri ciddi olmadığı için hiç olay çıkmadı. Bir ara tarki diye biri gelip sapkınlar sizi Allah ıslah etsin vs dedi, jon snow diye biri gelip laf vs attı bu kadar.

İyi fikir.

@YeniAy_Ottoman herhangi bir iç savaş kokusu aldığı an kapatıyor konuları, bu gidişle forum uzunca bir süre savaş görmez.

Efsaneler seri bittiğinde geleceğini söylemekte. İnanırsak bir gün gerçek olur belki, kim bilir…

Bir de argos banlandı sen yoktun sanırım o zaman.

O niye ban yedi? 20202

@Symmachus u kadın sanmıştım. Nedenini şu an hatırlamıyorum eski bir olay. Abla demiş bile olabilirim emin değilim :joy::joy::joy:

Diğer sorulara yorum yok cevaplar verilmiş.

Hiçbir fikrim yok
2020202

Haksız bir sebepten ban yediğini söylemişti bana

Argos’un banı da bozulabilir sanki @YeniAy_Ottoman sen bilirsin tabi

Ben bilmem arkadaşlar. Ben bir şey yapmadım. @bekircem’e rica etmiştim, o da uygun gördü. Uygun görürse argos’u da kaldırır.

(Vurgun’a selamlar.)

Valla burası Baelor Sept’i gibi, kimse çakallık yapmıyor uzun zamadır. Forum Kral Eli Ayça döneminde barış ve refah dolu yıllar geçiriyor.

4 Beğeni

arkadaşlar baş düşmanım arg*s’un affını rica ederim bu postta dillendirmeyin…

peki erkek kelimesinin e’sini * olarak yazdı diye duyar kasmamız yok mu erkekler? :stuck_out_tongue_winking_eye:

1 Beğeni

Bunu daha önce hiç söylememişti ama itiraf vaktim geldi. Çoook çok eski zamanlarda foruma henüz üye olmamıştım ve girip yazılanları falan okurdum. İşleyişi falan anlamak adına. Ve o zamanlarda @YeniAy_Ottoman 'ı çok kısa bir süre için erkek sanmıştım. :smile:
Ve yine o aynı çok kısa zaman zarfında @Symmachus 'u da kadın sanmış olabilirim. :smile:

ayça’ya kararsız kaldığımızdan dolayı osman abla diye hitap ettiğimiz zamanlar olmuştu.

banlanmamak için aleni biçimde olay çıkaramıyorum ancak kaos gereksinimimi bir şekilde gidermem gerek. lütfen bir şeyler yapın sn tolga, o küçük detayı bir tek siz fark ettiniz. bölücülük, cinsiyetçilik üzerinden yürüyün bana.

1 Beğeni

üstadım ben hala e*kek sanılıyormuşum

nerede o eski savaşlar çıkmadı siz gittikten sonra bu topraklarda barış hakim sürdü. O günlerden sağ çıkmış birisi olarak ben kaldım arada sizleri andım

İlk değilsin. :smiley:

Ömer, beni anladım; soy isim yüzünden millet erkek sanıyor vs. de seni niye kadın zannetmişler bacım? :smiley:

Ben de seni ve stannisciyi erkek sanmıştım uzunca zaman, haliyle ödeşmiş sayalım. :stuck_out_tongue:

Profilime yazacam ya “erkek değilim” diye. :smiley:

bende bir ara forumda çok faal olduğu için seni QueenArianne sanmıştım. Çeviride destek verirdi bana :slight_smile: görüyorsa bu mesajımı selam olsun :slight_smile:

He çakma hesap diyorsun ama o burada iken ben de burada idim, bir konu üstünde de konuşmuştuk hatta “fatih-fetih nedir” meselesiydi sanırım. :smiley:

Cidden o neden yok ki? O da girebiliyor foruma. @Queen_Arianne neredesin?

1 Beğeni