2016 Avrupa Futbol Şampiyonası

milli takım kadrosu açıklandı

Kale: ⁠⁠⁠Volkan Babacan (Başakşehir) Onur Kıvrak (Trabzonspor) Harun Tekin (Bursaspor) Ali Şaşal (Eskişehirspor)

Savunma: Gökhan Gönül (Fenerbahçe) Şener Özbayraklı (Fenerbahçe) Caner Erkin (Fenerbahçe) İsmail Köybaşı (Beşiktaş) Serdar Aziz (Bursaspor) Semih Kaya (Galatasaray) Çağlar Söyüncü (Altınordu) Ahmet Çalık (Gençlerbirliği) Hakan Balta (Galatasaray) Mehmet Topal(Fenerbahçe)

Orta saha: Selçuk İnan (Galatasaray) Hakan Çalhanoğlu (Bayer Leverkusen) Nuri Şahin (Dortmund) Mahmut Tekdemir (Başakşehir) Ozan Tufan (Fenerbahçe) Olcay Şahan(Beşiktaş) Alper Potuk (Fenerbahçe) Volkan Şen (Fenerbahçe) Arda Turan (Barcelona) Oğuzhan Özyakup (Beşiktaş) Yasin Öztekin (Galatasaray) Emre Mor (FC Nordsjælland) Gökhan Töre (Beşiktaş) Yunus Mallı (Mainz)

Forvet: Cenk Tosun (Beşiktaş) Burak Yılmaz (Guoan) Mevlüt Erdinç (Guingamp)

açıklanan 31 kişilik kadro, hazırlık kamplarındaki performansa göre turnuva öncesi 23 kişiye düşürülecek

0 Likes

Knk yine buldum seni. Bi çeyrek final gorseydik iyiydi

KUZEY , VADİ ve NEHİR KRALI KUZGUN KULLANARAK GÖNDERDİ

0 Likes

Ah be ah Türkiye. Hep son dakikada sinavina calisan ogrenci gibisin. Kotu oynuyorsun sonra bir ust tura cikmak icin gerekli olan seyi yapiyorsun. İlk guruplardan sans bizden yanaydi Kazakistanli abimize selamlar. Ama ikinci tur İtalya galiba bize kazik atti. Yenemedi karsisindaki takimi. (İtalya olmayabilir)

0 Likes

@kraken04 neyin peşindesin la :D:D

0 Likes

En iyi 3. Nün seçileceği maçları nası izlediğimi bilemezsiniz. Babamın yaninda küfretmiştim lan…

@GeneralSquirtle [emoji1] [emoji1] olm ne bilim . Sıkıntıdan nereye girsem senin bi konun var

Yöneticiler istedikleri yeri kapatsın. Biz her türlü sohbet edecek yer buluyoruz. Olmazsa Tove lo konusuna gideriz

0 Likes

Hayatımda izlediğim en sıkıcı turnuvaydı

0 Likes

Gitti portekiz kazandı ya. Ben ona yanıyorum. Her turnuvada tuttuğum takım bu turnuvada itici geldi. Maç kazanmadan şampiyon oldular

0 Likes

Bir Euro 2004 sıkıcılığında değil bence.

0 Likes

Turnuvadaki en iyi takim İzlanda`ydi. Profesyonel olmayan oyunculardan olusan takim yine baya iyi yerlere geldiler. Bir de elini sallasan futbolla ilgili insana carpacagin Turkiyeye bak. Rezilligiz. Bir de utanmadan Fatih Terim deli gibi para aldi.

0 Likes

Euro 2004 güzeldi bence. Portekiz için altın çağdı o zaman. En çok orda hakketmişti kupayı. Çek Cumhuriyeti yenilmez bir takımdı. İngiltere de çok iyiydi ama işte 9 defans 1 forvetli Yunanistan kazanınca akıllarda sıkıcı diye yer etti turnuva. 2016’da oynanan futbol PTT 1. lig ayarındaydı. Hücuma kalkmayı bilmeyen takımlar, pas atamayan oyuncular vs…

Aynen benim de her turnuvada desteklediğim takım Portekiz’dir ve hep hayal kırıklığı yaşatıyordu. Bi bu turnuvada destek vermedim onu da kazadılar :smiley:

0 Likes

Benim bu turnuvada tuttuğum takım belçika. Beklentim büyüktü ama olmadı…

EDEN HAZARD…

0 Likes