2018-2019 Spor Toto Süper Lig Lefter Küçükandonyadis Sezonu

Başlamıştır efendim.Yine hakem hataları ve tartışmalar gırla gitmektedir…

Fenerbahçe’nin şampiyonluğu ile sona erecektir :wink:

Gs bu sezon çok zayıf gözüküyor. Fenerbahçe de hakemlerin ve federasyonun yürü ya kulum demesiyle şampiyon yapılacak gibi.

Fener için zorlu olacak ama kimsenin isyan edeceğini zannetmiyorum.Aziz Yıldırım’ı ve Aykut’u arayacaklarını söyleyenler var yallah evinize burası sizin haddinize değil.

O kadar da degil ama bu sezonda başarı zor cocu da pek iyi degil dün onlar atti biz atamadık o yüzden kazanamadık dedi adamın vizyonu bu.

Ben gene de iyimser yaklaşıyorum Aykuttan daha çok sahiplenecekler Cocuyu.Hoş adamın dediği aslında doğru kıvırmamış onlar attı biz atamadık bu vizyonsuzluk değil dürüstlük.

Daha çok ömer üründüllük ama aykuttan iyidor yine de

Kim ne derse desin bAŞKanımız Ali Koç önderliğinde bu sene lig bizim, Avrupa ligindede en az yarı final , Ziraat Kupası da rahat bizim seneye de şampiyonlar ligine gider en az çeyrek final oynarız iki sene sonra da şampiyonlar ligi şampiyonu oluruz :yellow_heart::blue_heart:

40 yıllık tinerciyim böyle kafa görmedim.

ne olucak bu Fener’in hali ? :thinking:

Valla ben de dertli dertli düşünüyorum ne olacak diye, bu sene de şampiyon olamazsak çıldırırım galiba.
Ama yense de yenilse de sonsuza kadar Fenerbahçe diyeceğim de içimden gelmiyor, bıktım artık :pensive:

Tuttuğum takım maç kazanamaz, desteklediğimiz kral tahta oturamaz sorun bende galiba ;(

Maç olduğunda rakip takıma oyna belki şampiyon oluruz

Sorun sende değil.Aziz yıldırım öyle bir enkaz bırakmış ki 2-3 yılda anca kendinize gelirsiniz.Bunun için sabır göstermelisiniz.Ali koç’a ve ekibine güvenmelisiniz.Bugun Fener kadrosunun %70’i çöp…Kaleciniz falafoş olmuş.Refleksler sizlere ömür.Bekleriniz fecaat…orta yapmayı bilmiyor.Orta sahanız yaratıcı degil.kreatif oyuncunuz yok.Mehmet ekici diye bir oyuncunuz var,ama yok.herif muzmin sakat.Alex den sonra o bolgeyi dolduramadiniz.kanat oyuncularınız vasat.Forvetleri pozisyona sokamıyorlar.Forvetlerinize bi sey diyemem.onlara top gitmezse bi sey yapamazlar.Velhasıl kelam kadronuzun %70’nin degismesi lazım mevcut ekonomik durumla bu yıl zor.Lig baslayali 3 hafta oldu simdi den Ersun yanal,Aykut kocaman sesleri yukseliyor.Bu durum takımınıza zarar verir.Hocanızı demorileze eder.Yönetiminizin sevkini kacırır.Aziz yıldırım’a 20 yıl katlandınız,Ali koc’a zaman verin.isler rayına girecektir.

Her kediyi öptük Sarman kaldı.Eee Hocam demezler mi geçen yıl Cl maçlarına 11 yabancı ile çıkan sen değil miydin ? 2 yıldır Beşiktaş’ta kaç tane alt yapı oyuncusu çıkardın ? keza Trabzonspor da ? Mevcut kuralda Yerli sınırı yok ki istedigin kadar yerli oynat bu neyin tatavası ? Paraları Euro uzerinden alın.Yabancı arabalara binin.Yabancı mallar kullanan.Sonra Yabancıya karşıyız deyin !! Eee vallahii yemiyoruz.İsin ironik yanı şu anda Milli takımın başında 73 yaşındaki Yabancı bir adam var.ve bu adam hiç bir sey yapmadan TFF dan çuvalla para götürüyor sorarsan da yabancıdan rahatsızız derler.

Futbol temaşe oyunudur.Keyif almak için izlenir.Sinema gibi…Tiyatro gibi…Baskada bir anlamı yoktur.Ona kutsiyet yüklemek.Vatan,Millet edebiyatı yapmak boştur.Nuri bilge Ceylan altın ayı ödülünü aldıgında ne kadar sevindiysem Galatasaray Uefa kupasını aldıgında da o kadar sevindim.ne eksik ne fazla…

Futbolda yabancı sınırı istemek suna benziyor ;

Yerli sinema sektorunun gelismesi icin yabancı filmlere yasak getirelim…Cumali ceber izleyelim…

Yerli uretimin artması icin Yabancı marka cep telefonlarına yasak getirelim…Herkes Mtk islemcili Vestel alsın…

Yerli otomotivin gelismesi için yabancı arabalara yasak getirelim.Herkes doğan,Şahin kullansın…

mantık aynı mantık.hiç bir fark yok…Yooo illa Yabancı yasagı gelicekse Suriyelilere gelsin.Bizdekiler yetmiyormus gibi 2 milyonu daha yoldaymıs.Allah Türk Milletine sabır versin.

Bu sene şampiyon net Galatasaray fenerbahçe nin işi çok zor

Fenerbahçe de kadro oturup onlar alışıncaya kadar galatasaray farkı açar bence geçe sene de aynısı olmuştu zaten ama trabzonda bi süpriz yapabilir

Fener iyi bir sonuç alacak bence.Bu sene gelecek senenin oturacağı sene.

Sezon başında bir arkadaşım geçen sene rahmetli İlhan Cavcav sezonuydu Gençlerbirliği küme düştü, bu yıl Lefter sezonu Fenerbahçe’de küme düşebilir bu bir işaret dediğinde çok gülmüştüm 15.haftaya girdik bende tedirginlik başladı.