2019-2020 Cemil Usta Sezonu

Bendeniz koyu bir Galatasaray taraftarı olarak, şampiyon Trabzonspor olsun istiyorum.Trabzon sehrinin ağırlıklıkta olan siyasi tercihlerini sevmiyorum, ama futbol takımlarını beğeniyorum.Bana göre sampiyon olmayı hak ediyorlar,ve umarım olurlar!

bir kurşun atacağım,
belindeki kuşağa.
oh oh trabzon,
şampiyonluk yakışmaz.
senin gibi …

1 Beğeni

Akbilspor şampiyon olacağına Lazlar olsun

1 Beğeni

Biz Trabzon’dan 3 yedik.Beşiktaş dün 3 tane yedi.Fener bugun 1-1 berabera kaldı.Hakemlere bahane bulmak istersek gırlaa…buluruz,hemde çok ama hırsızın hiç mi suçu yok? Topçusundan,hocasına.Yönetiminden,Başkanına hepsi 4/4 lük mü ? Onlar görevlerini yaptılarda bir kaç hakem hatası yüzünden mi puan kaybettik ? Fanatik gözlugumu takarsam,evet hakemler ligi sekillendirdi derim.Cikardigimda ise tam tersine seyler gorurum.Trabzon ile Akbil istedikleri kadar hukumetten yardim almis olsunlar.Galatasaray,Fenerbahçe ve Beşiktaş’ın mevcut kadrolarindan pahalı degiller.Kaliteli degiller ama oynuyorlar.Ben liderlige oynayan 2 takımdan birini secsem basliktada belirttigim gibi Trabzon’u secerim.en azindan sevinecek taraftarlari var.ve acik futbollariyla bana seyir zevki veriyorlar.

Galatasaray’ın şampiyon olmadığı sezonda kim şampiyon olursa olsun umrumda olmazdı şimdiye kadar ancak bu sene Trabzonsporun şampiyon olamamasını çok istiyorum. Normalde Trabzonspora herhangi bir antipatim yoktu ancak bu sene özellikle sosyal medyada hangi gönderinin altına baksam saçma sapan yorumlar ve bu yorumları yazan trabzonsporlular görüyorum hayır bi de bunların çoğunun futbolla dahi alakası olmadığını anlamak zor değil.
Neyse hakemler konusuna gelince spesifik olarak herhangi bir takımı kayırdıklarını düşünmüyorum sadece genel olarak hakemlerimiz vasat seviyede ve bir de yaptıkları hatalardan sonra baskı altında olunca kötü maçlar ortaya çıkıyor.

2 Beğeni

Başakşehir, hamsilerden çok daha iyi oynuyor. Ünal Karaman’ı kovmasalardı şu an açık ara öndeydiler. Hüseyin Cimşir acemi, takım gol atınca hemen yaslanıyor. Böyle yaparak da belki de şampiyonluğu verdiler.