3.Sezon 1.Bölüm Yorumlarınız

Evet arkadaşlar her hafta güncel olarak devam edecek bu başlıkta. Bölüm hakkında yorumlarınızı bu başlığa yazabilirsiniz. Bölümden olay anlatırken spoiler butonunu kullanmayı lütfen unutmayalım.

Not: Lütfen konu dışı mesajlarınızı Off-topic forumuna yazın.

3.Sezon Fragmanları

Fragmanlar, @“Jojen Reed” @Arstan @Breassa @“Rhaegar Targaryen” ve @“Mimar Brandon Stark” 'tan alıntıdır.

Hadi bakalım… :slight_smile:

Bence başlamasın dizi hiç ben beklemeyi daha çok seviyorum
40 dakika içinde biticek ama beklemek daha zevkli.

Bekleme hep devam edecek zaten. 1 saat sürüyor bölüm sonrasında 1 hafta yine bekle. Kaçınılmaz bir durum :slight_smile: kötü olan beklemek değil “1 sene beklemek.” 10 bölümcük sonra hoop geri sayım tekrar başlayacak. Ben zaten bu sezonu hemen bitirmeyi düşünmüyorum geç izleyeceğim belirli bölümler var onları uzun süre ertelemek gibi belirli düşüncelerim var. Ne kadar geç izlersem o kadar iyi.

Sezon yorumuna gelirsek de. Bomba olacağı kesin. Sabırsızlıkla beklediğim şu ejderha sahneleri falan var. Sonra Robb’u özledim ama yanında o Jeyne olmasın! Sonra Arya. En merak ettiğim bölümlerden biri de Arya’nın bölümleri. Barristan dolu bölümler is bir diğer beklediğim. Jon ahh Jon en son onu kötü uğurlamıştık :confused: gerçi fragmanlardan gördüğüm kadarıyla gayet mutlu beyimiz Ygritte ile. :slight_smile: İnşallah başına iş açmazsın Jon’um.
Ve tabi ki Ak Yürüyenler. Mavi gözlü amcanın o fena bakışıyla kapatmıştık sezonu :slight_smile: O at hala gözümün önünde :open_mouth:

The Daily Beast yazarı Jace Lacob ilk bölümü izlemiş ve ‘‘bölümün sürükleyicilik ve çarpıcılıktan yoksun olduğunu ama ilerki bölümlerin temelinin atılması için böyle bir durumun zorunlu’’ olduğunu yazmış.

Yani size diyeceğim o ki, ilk bölüm için fazla heyecanlanmayın, ama ilersi için heyecanlanbilirsiniz sdfsfs

İlk bölümler bi nevi geçiş bölümleri olacak, diğer sezonlarda olduğu gibi :confused:

ilk bölüm ne kadar sıkıcı olsa da ejderhalar vs için tekrar tekrar izlenir ben sıkılmadan izliycem şahsen :slight_smile:

Önce bir bölüm yayınlasaydı iyiydi.

ilk bölümden sonra yaparız bu konuşmaları ya sakin biraz :smiley:

Yalnız fragmanları bir arada görünce anladım ki,şunun kadar iyisi hiç yapılamayacak muhtemelen.

izlemeden neye yorum yapcaz :smiley:

@Revan31 izlemeden beklentilerinizi ve fikirlerinizi belirtebilirsiniz

sinema filmi kalitesinde bir dizi izlemeyeli uzun zaman olmuştu iyi gelicek bu yöndende

3.sezonun tüm bölümleri ve yayınlanacak tarihleri belirlenip yayınlanmış. 6 ve 8.bölümler yoktu onlarda belirlenmiş. İsimleri “Second Suns” ve “The Climb” biri Daenerys Targaryen’e ait biride Sur ile alakalı kitabı okumamış olan arkadaşlar için spoiler vermek istemedim yoksa daha açıklayıcı yazıcaktım ama okuyan arkadaşlar mutlaka anlıycaktır hangi bölümler olduklarını…

Bu arada 8.bölümden sonra dizi 2 hafta ara veriyor.

@“Jojen Reed” söylemişti zaten :smiley:

S03E00’ı da izledim hazırız :stuck_out_tongue:

8.bölümden sonra 2 hafta ara vermesi isabet oldu benim için. ben zaten ara vermeseydi bile 9.bölümü uzuun bir zaman izlemeyecektim. Malum :frowning:

2 hafta ara mı veriyor?Yok artık.Gerçekten bu kadar olmaz yani.10 ay bekledik ya 10 ay!
Gerçi yine de izleyeceğim tabii ki :smiley:

leydim nerelerdeydin ya ozlettin

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk 2

bi şey sorcam bu sezonda sadece 3.kitabın 1.bölümü mü var( 3.kitap 2 kitap halindeydi ya)

@uncosonic,buradayım buradayım :slight_smile:

bnde sinavlarin felan vardir hic goremicem diye uzulmeye baslamistim

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk 2