3. Sezon Hırvatistan Çekimleri

Hırvatistan’daki ilk çekimlerden fotoğraflar yayınlandı. Kral Toprakları sahnelerinin çekildiği Dubrovnik setinde gözüken isimler ise Lena Headey(Cersei), Peter Dinklage(Tyrion), Aidan Gillen(Serçeparmak), Jerome Flynn(Bronn) ve Daniel Portman(Podrick)dı.

Çekimler önceki sezonda da kullanılan mekanlarda gerçekleştirildi. Joffrey’in İsim Gününün kullandığı alan, Petyr ve Cersei’nin güç üzerine konuştukları ve isyan sırasında kraliyet ailesinin sığındığı mekanlarda bunların arasındaydı.

Resimler burada.
Cersei kızıllar içerisinde. Belki de bir düğün içindir.
[attachment=86]

Bronn ve Podrick
[attachment=87]

Tyrion
[attachment=88]

Bronn ve Podrick
[attachment=89]

Cersei ve Petyr -bu adamın başka kıyafeti yok mu yav? :D-
[attachment=90]

PS: Mobilim o yüzden fazla ayrıntıya giremedim. Resimleri de böyle koydum mecburen.

Aynen bu LF fakir mi ne pasa aynı şeyi giyiyor :S
Cat de öyle !
Tyrellere ÖZELLİKLE Marg’a adam gibi kıyafet versinler, o terziyi bulup öldürcem yoksa dandik dandik şeyler dikiyor kızcağıza :smiley:
Cersei’nin yeni elbisesi çok güzel <3

Cerseinin yeni elbisesi harika!!!

Cersei’nin elbise süpermiş :smiley:
Petyr’ın da her zaman ki kıyafeti adamı takım elbise ile görsem tanımam o kadar alıştım bu şekilde görmeye :smiley:
Bu arada Teşekkürler^^

lena headey çok güzel her zamanki gibi.o nasıl bir zerafettir öyle.yerim :DD

lf ve renly en iyi giyinen erkekler/di kitaplarda.ama dizide lf’ye giysi parası vermiyorlar . joffrey littlefinger’a bahmiiiyyy :frowning:

SÖRSİĞİİİİİİİİ <33333333333333333

elbise hoş da şu tasarımcı her kim ise ne zaman elbisenin sırt kısmını astronot gibi yapmayı bırakacak. biraz normal şeyler yapsa olmuyor mu? illa mı astronot olacak?

Cersei <3

Cersei’nin elbisesi <3333333333333333333333333

Cersei yerine daha genç ve daha güzel bi kadın bulabilirlermiş.

Littlefinger’in giysisi ve duruşu hep aynı. :wink:

Elbisenin rengine bayıldım…

Asaletine kurban Cersei !

Asaletine kurban Cersei !

Anladık reyiz, sakin ol ^^