3.Sezon: Invitation to the Set

Game of Thrones’a 70 gün kala HBO setten görüntülerin bulunduğu yeni bir tanıtım video’su ekledi. Set’e çağrı:

[video=youtube]http://www.youtube.com/watch?v=AaedhISdshA[/video]

Tam ben açacaktım sen daha hızlı davrandın :slight_smile:
O değil de Margaery güzelleşmiş sanki gözüme çok güzel geldi…

aynen,bi masumluk gelmiş suratına,olması gerektiği gibi olmuş,geçen sezon fazla fettan bakışlıydı.

Beklenenden 2 gün önce çıkmış fragman,iyi olmuş,gerçi ben Invitation To The Set videosundan daha çok şey bekliyodum açıkçası,burdaki birçok görüntüyü eski videolarda da görmüştük zaten.

-O değil de bu sezon Tyrel’lerin üstüne cidden çok yoğunlaşmışlar gibi,vidyoda 5 saniyede bir Marg-Loras-Olenna çıkıyo karşımıza.
-Stannis ve ailesinden hala hiçbir görüntü yok?!?!!
-Ciaran Hinds her ne kadar usta bir oyuncu olsa da Mance rolüne hiç gitmemiş,sırıtıyo bu dizide.

[b]VE VİDEODAN AKLA TAKILANLAR

0.40-Loras neye atarlanıyo ki öyle?Yoksa dizide Sansa’yı Willasla değil de Lorasla mı evlendirmeye çalışacaklar :OO İsim fazlalığı olmasın diye düşünmüş olabilirler.Üzgünüm @“Willas” sanırım nickinin nasıl okunduğunu hiç öğrenemiycez :confused:

1.09-Coffri yine sıkıştırmış Sansa’yı,ne i.nelik planlıyosa?

1.30-Catelyn bacımız o meşhur üzgün-şaşkın bakışını takınmış yine,nolduysa artık?valla çok çekti bu kadın.senaristler duyun sesimizi,şu cati bi feraha çıkarın.

1.43-Cocenin boynuna dayanan şey de ne :open_mouth:

1.44-Margeary şehir sokaklarında ne arıyo acaba,bi de yanındaki hatun kim?

Hepsi ve daha fazlası 31 martta sizlerle XD[/b]

(ŞOKLARDA)

Yaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa…aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa…aaaaaaa
Margaery neden sokakta ?
Olenna nine ve Tyrion neden beraber yemek yiyor ?
Tywin nede hızlı olmalı ?
DIRINDIRIN

Margaery halkı ziyaret ediyor diyecem ama septte gidiyor sanırsam :s

Margaery’nin yanındaki kız kuzeni olabilir. EN AZINDAN bir tanesi olmak ZORUNDA.
Myranda dedikleri kız kuzeni bence :s (NO IDEA)

Melisandre’yi gördüm !!! Vallahi gördüm !

Çok meraklandım şimdiden. Kitabı okumuş olmama rağmen insan ayrı bir heyecanlanıyor. Bekliyoruz. :smiley:

1:31- 32 de cocuklar osha hodor reedler bır arada acaba ayırmayacaklarmı onları

video için çok tşkkürler iyi geldi bu, adamlar çok iyi bu konuda kafamda deli sorular oluştu :smiley:

mance rayder hiç olmamış.çok yaşlı görünüyor.margaery ise çok güzelleşmiş.takdir ettim :smiley:

reed kardeşleri geçen sezon eklemedikleri için osha ve rickon’un da ayrılma sahnesi farklı olur bence. yani önce hepsi tanışıp (nasıl yapıcaklar merak ediyorum) yola devam edicek sonra bir takım olaylar sonucu ayrı düşecekler. böyle klişelerle ilerleyeceklerine kitapla paralel gitselerdi keşke.

video çok beğenilmişe benziyo yorumlardan, facebook sayfasındada 20.000 beğeni almış

Margaery adama benzemiş :smiley:
Neydi o giydikleri xd

Ya 5 gündür sürekli evde oturduğum için yada ciddi anlamda Marg bi güzelleşmiş. *grhh

ya herkes Margeary Margeary felan diyoda, ama harbiden güzelleşmiş ha :smiley:

sonunda margeary’i adam gibi bir kılığa sokmuşlar. bu arada westeros yaz dönemine girdi galiba,herkes sıfır kol

Margaery - Natalie Dormer tabiki!! 2. sezonda hiç güzel değil deniyordu ama sırası değildi henüz ve artık gerçek Natalie’i göreceğiz sonunda, 3. sezonda imzaları avatarları süsleyecek =)

Beric ve kılıcı :o Bu sahneyi merakla bekliyorum. Margaery’nin saçlarını değiştirmişler böyle daha güzel olmuş.

Reedler,Osha’nın güvenini kazanana kadar beraber takılırlar,sezon sonunda da ayrılırlar.

Aslında kitaptan yaptıkları ufak tefek değişiklikler diziyi daha heyecanlı kılıyor,eğer direk aynısını yansıtsalardı şimdi merak edeceğimiz hiçbir şey olmayacaktı,ama şu an hepimiz ramsayin,reedlerin,vargo hoatın falan olaya nasıl dahil olacağını merak ediyoruz değil mi?Böylesi daha iyi bence.

Tywin orda,’‘Sansa’yı Tyrellere kaptırmamak için hızlı olmamız lazım’’ diyo bence :wink:
Bence de o arkasındaki kız kuzen ama adı Myranda değil,Charlotte Hoppe’a benzetemedim onu.O kız şu bence,GoT da '‘Kraliçe’'yle birkaç sahne oynayacağını belirtmişti bu sezon:

marg gerçekten bişeye benzemiş şimdi…

tormundu da gördük…

bence de tywin sansa konusunda hızlı olmaktan bahsediyor galiba…

eğer tyrell ler sansa yı gerçekten loras a yapmaya çalışıp willas ı ortadan kaldırmaya çalışırsalar saçmalarlar.sonuçta bir kindguard ve evlenemez… üstelik sadece adı geçecek willas ın bu sezon kendisini zaten göstermicekler… umarım böyle bir saçmalığa kalkışmazlar…

ama loras kral muhafızı değil ki dizide.Normalde 2.kitabın sonunda Joffreyden beni de kral muhafızlarınızdan biri yapın diyodu ama dizide bu kısmı atlamışlar,bu da bi ipucu.Zaten fragmanda da Loras’ı sürekli normal kıyafetinin içinde görüyoruz.Beyaz pelerin falan yok.Çok büyük ihtimalle Loras-Sansa evlililiği ayarlanacak yani

Ooooo. Değiştirmeyin şu seriyi ya. Hiç sevmiyorum böyle yapmalarını.