3.Sezon-''Savaş'' Tanıtımı-Türkçe Altyazı-Yeni

[video=youtube]http://www.youtube.com/watch?v=DOSdh4t6NBk[/video]
Tadımlık bir tanıtım.
Görüntü kalitesinden 1080P seçebilirsiniz. İyi seyirler.

Dany duygusuz görünmeye çalıştığında takındığı yüz ifadesine çok gülüyorum ilk sezonda altın taç esnasında çok gülmüştüm.

Kılıç çeken eleman kim 0:14 te

stannis, koçum, bizde bazı kişilerin ölmesini istiyoruz ama her istediğimiz olmuyo dimi

Gariban Robb Başına Neler Geleceğinden Hiç Haberi Yok. Acıdım ya la.

kızıl düğünden de bir parçacık gösterselerdi iyiydi :((

stannisin oldu :smiley:

Malum olayı herkes sülüklere bağlayacak şimdi. :slight_smile:

Konuşan Stannis :open_mouth:
Sülükleri ateşe atarken :OO

Yaşanan olayların sülüklerle alakası yok. Sadece bir numara. Dizide nasıl yapacaklar bilmiyorum.

şu kızın kaşlarını inceltin ya :smiley: oysaki benim hayalimdeki daenerys nerde bu nerde :smiley:

Noah Taylor’mış ve dizide “Locke” karakterini canlandırıyormuş. Söylenenlere göre Vargo Hoat’un dizideki karşılığıymış. Benim hiç hoşuma gitmedi ama bakalım, izleyince fikrim değişir belki. :slight_smile:

karakterlerin isimlerini ne diye değiştiriyorlar ki anlamadım.

Muhtemelen başka karakterlerin işini de bu karaktere yıkacaklar ve kitabı okuyanların farklı beklentilere girmesini de istemiyorlar sanırım.

Gaza geldim etrafa kılıç sallıyorum

Bu 1 dakikayi bile asmayan fragmanlarla oldurmeyip surunduruyorlar resmen ya. Insan gibi bi fragman yayinlamadilar gitti.

Dany gözüme bir tatlı geldi, ordu feci…

Her ne kadar 8.000 lekesiz’e sahip olsada malesef komuta edebilecek tecrübeye ve adama sahip olamadığı için iyi değerlendiremez bence ki dediğim gibi olucak,ayrıcaaaaa ilk defa stark ordularını savaşmasalarda gördüğüm için mutlu oldum Starklarında orduları varmış meğer…

0:22
Çok büyük ihtimalle Kızıl Düğün.

jaimenin elini bumu kescek acep

ben dokuncu bölümün fragmanını bekliyorum :smiley: Ama Stannis’den bir kez daha nefret ettim :smiley: