3.sezonda ne göstermezler

Panpalar sizce 3. sezonda kitaptaki olaylardan hangisini göstermezler ?

benim ilk tahminim chettin yaşlı ayıya kurduğu komplo oldu.grrm o olayı sayfa doldurmak için yazdı kesin dizi göstermeyebilirler.

alakası yok chett in topladığı ekip lord kumandan ı öldürmekte kararlıydı ve kendi başarmasa da adamları başardı… boş yazılmış satırlar değildi ve ilk insanların yumruğuna yapılan saldırı onun gözünden okundu… ayrıca bildiğim kadarıyla cheett rolü oynanacak

onun dışında ben hala mamutlar ve devleri göstereceklerinden şüpheliyim…

o değilde robbun kurt kafasını göstermezler

büyük ayıp ederler ozaman

zaten jeyne’i talisa diye göstererk büyük saçmalık yaptılar

bari şöyle bi uzaktan asılı durumda gösterseler, hatta üzerine düşerlerse çook gerçekçi olabilir

ramsay görüncekmiş diye duydum ben 3. sezonda ama kitapta hiç yok ramsay onu napcaklarını çok merak ediyorum

Onlar 4.sezonda olmalı ama yapmazlarsa gerçekten çok kötü olur.

Nasıl yok?

3.kitapta ramsay sahnesi yok

tyrion ve sansa’nın düğün gecesini göstermeyecekler. en azından bayağı bir sansürleyecekler. e haliyle tabi, sophie 17 yaşında

sansür ? GoT’da ? nerdeyim ben yanlış geldim sanırım :smiley:

evet sansür. bence çocuk oyuncular için böyle sahnelerde kullanılmasının hiç zararı yok.

Tahminimce Bran ve yanındakiler kuzeye giderken ve tehlikeden uzaklaşırken birden önlerine çıkacak ve yardım etmeye geldik,olanları duyduk falan diyecekler.Zaten Bran Meera’yı Winterfall’da görmüştü sanırım daha önce.O yüzden şüpheleneceğini sanmıyorum.

katılıyorum 2. sezonda jofrey soyarkende göstermemişlerdi büyük ihtimalle sansa soyunmadan önce tyrion sen istemedikçe bişey yapmıcaz dicek

Devler var bence :slight_smile:

Dontos olayını çöpe attılar galiba. Hikayeye daha erken katmaları lazımdı, Sansa neden kaçmadı Sandor ile beraber ?! Saçmalık. Kitaptaki neden kaçmadı biliyoruz dizideki neden kaçmadı ?! Mal mı bu kız ?!

Tyrell ailesinin 3/2 eklenmeyecek bence. Süpriz yaparlarsa bilmem.

Bir de kronolojik olarak gidersek kral şurasını eklemeleri lazım…

evet şura 3. kitapta oluyo ama 4te gösteriyolar

yok yani yapılmasın demiyorum tabiki sadece pek fazla yapacaklarını sanmıyoum

kesin dediğim gibi olcak

normalde hayır derdim ama sophie turner için sansür gelebilir yada o olayın başını ve sonunu gösterirler