3.Sezondan Kesitler

OMG!
LA Galasında, 3.sezonun 1.bölümü yayınlandı D:
İşte burda da 1.bölümden iki tane kısacık sahne :open_mouth:

Bu da 2.bölümden.

diğer ejderhalar var sonunda :smiley: ve drogon un yemeğini yemesi harika :smiley:

Böyle böyle bitiricez heralde kitapları da okuduk zaten =)

yalnız ilk videodaki müzik güzel ve dizinin bu sezon müzikleri de harika olcak bence… onun dışında drogonun kafasının arkasındaki şey bence çok abartı ve saçma duruyor…

Ejderhalar çok güzel ya bayıldımm :slight_smile: Dany’i merakla izleyeceğim sanırım bu sezon.

Fragmanları hep en son izleyenlerden biri oluyordum ama bu sefer yakaladım :stuck_out_tongue: Ejderhalar bana hala çok tatlı geliyor, bu fikrim elbette değişecek ama çok güzeller :smiley:

OHAAAAAA!
Drogon… ve diğerleri.
sudan çıkınca daha büyük oldu sanki :smiley:

Ejderhalar çok iyi ya 5 saniyede balığı kızarttı yedi :slight_smile: Bu arada Cersei’nin aksanı çok güzel :slight_smile:

Dragon şova kaçmış ya.

drogon 0:24 de geğiriyor galiba :smiley: o nasıl bir ses :smiley:

Pek de sevimliler :slight_smile: En büyümüş böyle ejderha gibi ejderha oldukları zamanı çook merak ediyorum. O ateş şimdi o kadar çıkıyorsa o zaman ne kadar çıkar ve neleri kızartıp yer bunlar kim bilir :slight_smile:

Danny’ ye mavi çok yakışıyo :smiley:

O değil de Dany’i severim ama bu atarlı halleri kime yani. Çok gıcık konuşmuş :slight_smile:

ergenliktendir o :smiley: asıl o değilde bu belwas ı geçtim onu meeren de belki gösterirlerde arstan nerde gircek olaya ?? astaporda aynı anda bulunmaları çok basit olur…

Olabilir :slight_smile: Aynen Arstan nasıl dahil olacak acaba ama sen bu sezon Meereen bekleme yine de :slight_smile:

bu sezon meeren olmayacağına ikna oldum zaten :slight_smile: işte deridim de ondan eğer onu da meeren e kadar göstermezlerse ayıp olur …

Ejderhalar feci cidden.
Bu arada dizide aksanı kötü olan kimse yok. :smiley: O simyager başkan hariç :slight_smile:

Eğer doğruysa, iftira olmaz.

Babama söylemeye planladığın gerçek nedir peki?

Babamıza ne söyleyeceğim hakkında neden bu kadar gerginsin?

Çünkü sen yalancısın. Ben ve Joffrey hakkında yalanlar söyleyeceğini bekliyorum.

Nasıl yalanlarmış onlar?

Zeki bir adamsın. Ama düşündüğünün yarısı kadar bile değil.

Yine de bu beni senden daha zeki yapıyor.

[spoiler=Dany-Jorah konuşması]
Hızlı büyüyorlar.

Yeteri kadar hızlı değil. O kadar bekleyemem. Bir orduya ihtiyacım var.[/spoiler]

@Arstan O zamana kadar çok büyük ihtimalle çıkar. Bir an önce çıksın ben de çok merak ediyorum severim sayarım barristan reisi…

Barristan bu sezon dizide olacak zaten.

ben barristan olarak değil arstan olarak nasıl görüneceğini merak ediyorum :smiley: yani direk barristan dan atlarlarsa o da olmaz :smiley: