31. uluslararası tüyap kitap fuarı 17-25 kasım

malumunuz fuar yaklaşıyor ve alınacak kitap listem bayağı uzadı bu aralar.bunun için;

bu konuyu açmamın sebebi fuardaki kitap indirimleri ile ilgili bilenlerden bilgi almak.onun dışında tüm kitaplar bulunabilir mi bu fuarda.özellikle yeni çıkmış kitapları mı getirirler yoksa yayınevleri tüm kitaplarını ve ya başka bir deyişle efsane kitaplarını getirirmi ???

arkadaşlar fuara bugün itibari ile gitmiş bulunuyorum

şahsen epsilon hariç diğer yayınevlerinin indirimleri gayet güzel %30 lar %40 lar felan çok var.

özellikle merak eden varsa zaman çarkı nın ciltli seti %40 indirimden satılıyor…

onun dışında ithaki yayınevi %25 yapıyor.
lotr serisinin ithakideki 6 kitabı da %40 indirimle veriliyor…

epsilonun standından kargaların ziyafetini alacak varsa diğer kitapçıların standlarından alsınlar daha uygun fiyatlara satılıyor…

pardon, bu fuar nerede?

tüyap ta . beylikdüzünde oluyor her yıl.

istanbulda yaşamadığım için bilmiyordum. neyse ki orada oturan bir teyzem var:)

ben istanbul dayım da ne oluyoki sanki fuara şimdiye kadar hiç gitmemiştim ama bu yıl baya okunacak kitabım birikti ordan almak için gitmeyi düşünüyorum…

Geçen sene gittim. Kitap fiyatın olarak Kralların Çarpışması normal fiyatıydı. Şahsen fiyat için gidenler varsa Beyazıt Özbek çarşısına gidebilir. (Gerçi çakma oluyor galiba ama olsun.)
Bir kere gittim TÜYAP’a bakalım belki bu senede gidebilirim.

yani hiç indirimsiz öylemi. bide özbek çarsısı gibi benm de bildiğim etiket fiyatının yarısına satan yer biliyorum ama sahte olduğu anlaşılıyor ne kadar bandrolü olsada …

Dediğim gibi arada harfler biraz silik oluyor ama çokta sorun yaratmaz o.

İndirip olmasa da gidip gezmek güzel olurdu

aynen ama indirim de olsa güzel olurdu :slight_smile:

indirimler şu şekilde oluyor genelde; 15 tl olan kitabı 12 tl ye alabiliyorsunuz. bazı yayınevleri özel indirimler yapıyor mesela ben iki yıl önce 5 kitaplık belgariad serisini 25 tl ye almıştım :stuck_out_tongue:

aynen zaten ben de takım(seri) kitaplar alacağım için olur diye ümit ediyorum.

bu arada epsilon standı 3.salon 308 no da olacakmış bilgilerinize…

evet takım kitaplarda güzel indirimler olabiliyor. metis’e de mutlaka uğrayın ben genelde orada gördüm set halinde indirimli kitapları.

zaten ilk 3 gideceğim stand dan biri :slight_smile:

arkadaşlar fuara bugün itibari ile gitmiş bulunuyorum

şahsen epsilon hariç diğer yayınevlerinin indirimleri gayet güzel %30 lar %40 lar felan çok var.

özellikle merak eden varsa zaman çarkı nın ciltli seti %40 indirimden satılıyor…

onun dışında ithaki yayınevi %25 yapıyor.
lotr serisinin ithakideki 6 kitabı da %40 indirimle veriliyor…

epsilonun standından kargaların ziyafetini alacak varsa diğer kitapçıların standlarından alsınlar daha uygun fiyatlara satılıyor…

Sağ olasın, ne zamana kadar sürecekti fuar bilgin var mı

25 Kasım.

Zaman Çarkı toplam ne kadarı buluyor ?
Yüzüklerin Efendisi Tek cilt ne kadarı buluyor ?

yüzüklerin efendisi tek cilt için 84 lira ama 58 di yanılmıyorsam indirimli hali.ama en uygunu 3lü kitabı set almak 52 lira oluyor…

zaman çarkı için 500 küsür lira demişti tam hatırlayamadım şimdi…

Fuar çok iyi bugün gittim insan sapitiyor kitapların arasında ama baya kalabalık huşu içinde gezip kitapları inceliyemiyorsun arkadaşın dediği gibi fazla indirim yapmıyor epsilon %20 diyor yinede tavsiye müsait olan arkadaşlar kesinlikle gitmeli hafta içi daha sakin olucagini düşünüyorum

of keşke istanbulda olsaydım.tüm günümü orada geçirirdim :smiley: