6.Kitap Ne zaman çıkacak?

hahsdahdahdhsah :D:D:D:D:D

beyler adamın 66 yaşında olduğunu varsayarsak onun gözünden serinin sonunu hiç görmeme ihtimalimzde var.
Yaşasın kötülük.

George amcanın yaşı ve seriyi bitirip bitirememesi hakkında çok negatif düşünüyoruz bence,ben seriyi sağ salim bitireceğini düşünüyorum,zaten kendisi de farkında daha hızlı yazması gerektiğinin. :smiley:

Twitterda 6. kitabı yamamladığını şimdi okudum tabi kendi ağzından değil. King Joffrey diye bir hesaptan. Umarım doğrudur !

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

O dalgasına yazılmış ya. Kitabın ismine baksana :smiley:

Evet de umut dünyası işte bir an inanıverdim :slight_smile:

Uyku girmiyor gözümüze Martin ! Perişan olduk ya :frowning:

Çıkar çıkmaz hemen okudum her kitabı unutmaya başladım valla seri tamamlansın en baştan yeniden okumak lazım :smiley:

Yahu bu kitabın çıkmasına az kaldı, iyi güzel alır okuruz da son kitabı aşırı uzun bir süre beklemek durumundayız :confused:

altıncı kitap çıksın da bi.

Ne zmn çıkacağıyla ilgili bi haber de yok :frowning: hiçbiyerde rastlamadım…

Dizi geçmesinde ne zaman çıkarsa çıksın

meraktan başka kitapta okuyamıyom.yordu bu bekleme beni yav

Kitabı beklemekten kafamda bir istatistik oluşturdum.Şimdi Martin’in genel felsefesi ne ‘‘Beni rahat bırakın.Ben ancak o zaman yazıyorum.’’ Bu mantıktan yola çıkarak Martin’in kitapta fazla yol katettiği dönemler var.Örneğin 3. sezon bittikten sonra herkes tekrar kitaplara odaklandı yazarımız sezon bittikten sonra yanlış hatırlamıyosam doğruluğundan emin olmamakla birlikte 300 400 sayfa yazmıştı.Bu demek oluyorki tamda şu dönemlerde Martin kitapta büyük yol aldı.Almayada devam ediyor.Çünkü bütün dikkat şuan dizinin üzerinde haziran sonuna kadar büyük yol alınmış olacak. 4.sezon bitince herkes tekrar kitaplara dikkat kesilecek,Martin’de tekrar yoğun bir döneme girmiş olacak ve kitap tekrar hız kaybetmiş olacak.Temmuz gibi kitabın yarısından çoğu bitmiş olacak.Tüm hesaplamalara göre Şubat veya Mart 2015 gibi kitap basılmış olacak ve biz Sibel Alaş’ın insafına kalacağız.Ama tabi şöyle bir durumda var 2011 den 2013’e kadar sadece 400 sayfa yazmış bir yazar diğer bölümü daha az bir sürede nasıl yazar? Onada şöyle cevap vereyim dizi malum olduğu üzere 2011 yılında başladı dizi yeni popüler olmaya başladığı zamanlarda Martin kitabı biraz geciktirdi,birden artan ilgiyle 2 senede ancak 400 sayfa yazabildi.Ve son olarak böyle saçma bir teori oluşturmama neden olan Martin’e kucak dolusu selamlar…!

dizi nisan 2011 de basladı 5. kitap temmuz 2011 de basıldı yanı diziden sonra kitapları odaklandı insanlar mantıgın yanlıs bu bizim ülkemizde gecerli ki bizi takan yok, ayrıca en bastan yazıldıgı ifade edilen yaklasık 200 sayfalık bölüm ejderhalarından dansından cıkarılıp kış rüzgarlarına eklenmıs olan bolumler ki bu forumda da cevirileri yapılan kısımlar yanı, yeniden yazılması gıbı bı durum yok hali hazırda bence yazma işini bitirmiş sadece müsvetteleri yeniden duzenlenmek ve sıralama baskıya hazırlama vs ıslemlerını yapıyrodur sonuc olarak ben bu yılın sonuna dogru kitabın cıkacagını dusunuyorum cevısırıde sanırım yıne mayıs hazıranı fılan bulur

Zaten kitapların kendisi çok kalın o çıkacakta Türkçeye çevrilcekte oooohooo sen bi 2 seneyi göze al bence

çık artık ya dizi kitaptan öne geçicek

beyler bu martinin evine uçak bileti alıp gidelimde yazıyomu diye bakalım bu adamdan hayır yok

MID cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

[attachment=410]

LG-P880 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

ben gayet ciddiydim he sana şaka gibi geldiyse gelsin ama ciddiydim umarım bunu okursun çünkü senin gibiler 1 sene bekleyip diziyi seyredebiliyorlar ama biz nekadar süreceğini bilmediğimiz bir kitabı yıllarca bekleyebiliriz. not bu attığın resimden dolayı dizici dedim

MID cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

küçük bir şaka yaptım dostum sinirlenmene gerek yok. Dizici veya kitapçı da değilim ayrıca. Game of thrones severim o kadar. Kitapları da okudum diziyi de keyifle izliyorum , sizin kadar tatavaci görmedim arkadaş

bi şeyden zevk almaya baksaniz ne kadar kolay olacak. Durmadan eleştiri de eleştiri