6.Kitap Ne zaman çıkacak?

Beyler bu kitaptan yok mu bir haber ne zaman çıkacağına dair bir tarih falan bu adam ölcek falan diye korkmaya başladım artık daha sonraki kitaplarda var çıkacak bu gidişle bir 10 yıla bitmiyecek gibi bu seri başladığım güne pişman oldum vallahi :slight_smile:

Röportajında kitap ne zaman biterse o zaman çıkar demiş ama bilmiyorum:)

güzel şeyler çabuk biter hep bu bari bitmesin kısa sürede

George ölmeden bitirir umarım :slight_smile:

Kargalarinin ziyafetinin sonunda diger karekterleride yazdim ama kitap cok uzadi. O yuzden 2 ye boldum yazmisti. Sonraki kitabi 5-6 yil sonra cikti.

Kargaların Ziyafeti burda haziran 2013’te basılmış, Ejderhaların Dansı ise temmuzda basılmış

Her nedense 6. kitabın bittiğini düşünüyorum, GRRM düzeltmeleri falan yapıyordur. Hem İngilizce hem de Türkçe’sini çıktığı gibi alıp kitaplığıma koyar 1 ay boyunca hayran hayran seyrederim kitapları. :’)

Bence 6. kitabı 5. defa bitirdi 6. defa başlıyor. Beğenmediği kitapları yiyor o yüzden bu kadar kilo.

Sen turkceye cevrilme tarihini soyluyorsun. Ben ise cikis tarihini. Dizisi olmasaydi ilk kitabi harici turkceye cevrilmezdi buyuk ihtimal. Ilk kitabida zaten daha once turkceye cevrildi ve fazla tutulmadi.

2016 filan

MID cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Bence bitirdi, 7. ye bile başladı. Hep .bneliğinden, biz sabırsızlanalım iyice de, evine basmaya gidelim diye bekliyor. Yoksa arkadaş nasıl bir kitaptır ki, yaz yaz bitmez. Zaten dizide de olaylar tıkandı, en fazla bir sene bekler de, beklemesin yani, ne gerek var?

bence çeviriyi bekleyeceğimize ingilizce öğrensek daha kolay olur :slight_smile:

Bence kışa doğru 6. kitap çıkar.Çünküüüüüü araştırmalarıma göre grrm dede kitaplarını hep kışa doğru çıkarmış yeni yıla yakın bence öyle:D

Kitabın adından da yola çıkarak kışın okunduğu takrirde daha çok tat alırız gibime geliyor. Gel gör ki Türkiye için yurtdışı yayın tarihi +1 yıl olduğu da bir gerçek…

Sent from my iPhone using Tapatalk

Bunu yazarken ağlıyorum biliyor musun ?

kitabın 2015e girmeden çıkmıyacağı kesin. yazarın editörü açıklama yapmıştı. ama biraz hesap edersek günlük 300 kelime yazıyor ve 6. kitabın 1500 sayfanın biraz üzerinde olacağından bahsetmişti yazar bu durumda şubat 2015in sonlarına denk gelmesi lazım. tabiki hala resmi bi açıklama yok

Kış Rüzgarları’nı okurken ben (Nihayet Çıktı:)

(temsili) twitlerine,postlarına son noktayı koymuşsun. ben hiçbir şey diyemem bunun üstüne :smiley:

Martin’in kitabını beklemekten onun yaşına bastık. :smiley: Ulan Martin ah ah!

ben şanslıyım. taaa son kitap yayınlanmadan bir hafta önce başladım seriye, sonra bir daha okumadım… Taa ki bu yıla kadar, aldım elime kitabı bir okudum pir okudum.