6.Kitap Ne zaman çıkacak?

Hayatımın en büyük hatasıydı tüm kitapları bitmemiş bir seriye başlamak. Beklemekten hayat enerjimi bitirdin George R. R. Martin!! Böyle düşününce seriye ilk çıktığı zaman başlayan ve hala devamını bekleyen zavallıların da olma ihtimalini düşünüp halime şükrediyorum :d

Ejderhaların Dansı Kısım 2 ye kadar çabuk geldim bitirmemek için 3 aydır okumuyorum daha bekleyeceğim :smiley:

Şubat 2015 denmiş ama emin değilim doğruluğundan. İşte link: http://www.ecumenicalnews.com/article/winds-of-winter-news-release-date-in-february-2015-analyst-martin-promises-twisting-plot-25420

Yok canım ya, o şubat 2025 demiştir sen yanlış anlamışsındır. Martin’den bahsediyoruz o kadar kısa sürede çıkartır mı hiç kitabı?

Ahahahaha :D:D bekleyeceğiz artık :smiley:

Ben Martin’in son kitabı çıkaracağından dahi şüpheliyim. 6. kitapta ortalığı iyice karıştırır. Biz onun kitapları yetiştirmeden ölmesinden korkuyoruz o da gider 7. kitabı yazmadan intihar eder, intihar mektubunda da “Kapak olsun!” yazar. Böyle de psikopat bir abimizdir.

Martin’in günde 300 kelime yazması varsayılmış ve yapılan hesaplamayla Şubat 2015 denmiş. Martin tarafından yapılan kesin bir açıklama yok yani.

Bende aynı şeyi düşünüyorum :smiley:

Önce Martell, sonra Targaryen?? İyisi mi ben seni bizim ölülere alayım. Tüm ölüler kardeştir biliyorsun. :smiley:

Kitap zaten geç çıkacak birde cevirisini beklemek istemiyorum sizce ingilizce okuyabilir miyim? Dili ağır mı? Bilen biri söylersen sevinirim :smiley:

Türkçesi bile ağır arkadaşım. :smiley: İngilizcesinin hafif olma gibi bir ihtimali var mı?

Haklısın. Belki bir umut demiştim ama… Zaten ne zaman umduklarım gerçek oldu ki bu seride? :smiley:

george amca canı nezaman isterse ozaman çıkacak

Corç ölmesin de xdé

[quote=“King_at_the_Wall, post:4, topic:4885”]

2011’de çıkan Ejderhaların Dansı’nın 2 yıl sonra çıktığını düşünürsek bayağı yolu var. Bu arada biraz bakındım Kargaların Ziyafeti 2012’de çıkmış. Arada 1 yıl süre var yani bayağı yaş iş.
[/quote] Kargaların Ziyafeti Ejderhaların Dansından daha önce çıktı yanlış bilgi vermeyelim
:cool:

[quote=“t1mac19070, post:116, topic:4885”]

Vallahi mi? Anlamadan dinlemeden eski konuyu hortlatmışsın. Bir de gözlüklü adam koymuş. Ejderhaların Dansı 2011’de ABD’de yayınlandı. Kargaların Ziyafeti ise Türkiye’de 2012’de yayınlandı. 1 yıl 1 ay önce bundan bahsediyordum.

beşinci sezondan önce çıkmasın da. yoksa alıp okuycam ve spoiler yiycem. bunu da istemiyorum. gerçi sibel çevirene kadar epey zaman geçer. çıkan povları bile üstünkörü okudum, ya hep ya hiç.

Tahminimce bundan bir yıl sonra çıkar.

Ben seriye geçen sene başladım. Birde 10 sene önceden başlayanlar var onlara yazık :smiley: