6.Kitap Ne zaman çıkacak?

“Altıncı kitap The Winds of Winter (Kış Rüzgarları) yazım aşamasında. Yapılan açıklamada kitabın çıkış tarihinin 2015’e ertelendiği duyruldu. Ülkemizde de satışı 2015 sonunda olacakmış. Sevenlerine duyrulur…”

Şu kitapla ilgili haberlerde de Khalessi diyorlar ya…
Kitapları okuyan hiç kimse Dany’e Khalessi demiyordur ve diyorsa da boşuna okumuştur bence.

Khalessi bu neyin nessi???

Kaynağı sağlamsa çok güzel bi haber bu ben endişe ediyordum 2015’e bile yetiştiremez bu diye.

Haberi yapanlar güzel sallamış :smiley:

Şu ana kadar resmi bir açıklama yok. Sadece İngiltere editörünün attığı bir tweet var. O da kitabın çıkışı için 2015 çok zor, muhtemelen 2016 demişti. Şimdi editör tabi Martin kadar hakim değildir olaya. Martin yaptığı açıklamada hızlanmam lazım demişti ve hatta dizi için bölüm yazmayı da bırakmıştı. Bu yüzden 2015’de çıkma ihtimali hala daha var ama kesin bir açıklama olmadan kitap 2015’de geliyor Türkçe’si de 2015 sonunda gelecek diye haber yapmaları çok saçma olmuş :smiley:

Başlık “Khaleesi’yi çok özledik…” baştan kaybetmiş.D

Erman Toroğlu’nun Bruma ne diyosun bu duruma? sı gibi olmuş :wink:

Messi bu neyin nesi daha çok :))

Seri 2020 de bitecek galiba offffff

Serinin sonunu beklerken yaşlanmaktan korkuyorum :smiley:

O 2015’i 2016 yapın siz :biggrin:

Khalessi’yi kim özlemiş?

:smiley:

Ulan bu diziciler yok mu :))))

Hala yok ortada ya da ben mi bulamadım bilgi verirseniz sevinirim

Arkadaşlar yeni kitabın çıkış tarihiyle ilgili yeni bir gelişme duyan bilen var mı acaba en son bir ay önce baktığımda 2013e ait yazılar tahminler vardı ‘insan gerçekten hayret ediyor’

Stannis’in duvara gelişini böyle beklememiştim

en son 2013 de takılıyordum burada, o zamanlar çıktı çıkacak deniyordu yıl 2015 olmuş hala ortada kitap yok bu nasıl iş anasını satayım

2016nın sonunu bulur gibime geliyor. En erken. Zaten bu sene çıkmayacğı kesin gibi.

Yazar bu defa çok iddialı. Her şeyi bırakmış ve sadece kitaba odaklanmış. 2016’nın ilk aylarında, 6. sezondan önce yetiştirecek. Benim korkum Türkçe olarak çıkmasının çok uzun bir süreye yayılması.

Diziden önce çevirisiyle beraber çıkması çok zor bence, zaten çoğu noktada da birbirinden ayrıldılar. Şimdi hangisine devam etsem diye düşünüyorum.

Kitap çıkana kadar diziye ara [emoji41]

Sent from my iPad using Tapatalk