6.Kitap Ne zaman çıkacak?

Dizide yani hikayede zaman kavramı çok farklı olduğundan mesela 5. sezon olan 5. kitap ejderhaların dansında 6. sezon da yapılacak zira hikayenin yarısından hiç bahsedilmedi. Ve o zamana kadar zaten çıkmış olacak 6. kitap

Almanya’da sohbet soru-cevap ve Arianne’den bir bölüm okumuş evet:

Biri çevirsin şunu lütfen [emoji122][emoji3]

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

bu zaten daha önce yayınladığı Arianne bölümü değil mi?

Kış Rüzgarları’ndan bölümlerin hiçbirini okumadım ben ama linklerdeki tarih 2015 Haziran, yanlışlık olmaması gerek?

Çevirecek bi arkadaş yok mu ?

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

Arkadaşlar sanırım Arianne’nin bir bölümü yayınlanmıştı bir bölümünü ise Martin kendisi okumuştu. Forumda aramama rağmen ikinci bölümü bulamadım. Bilgisi olan var mı ?

Son 100 sayfadayım okumuyorum :smiley:
Eğer kitap hazırsa heyecanlar yüksekken çıkarıp daha çok satış için sezon başında yada sonunda çıkar diye düşünüyorum :smiley:

Yeni okunan bölüm çevrilmedi o yüzden bulamamanız normal.

Bi çevirecek hayırsever yok mu koca forumda yaaa [emoji17]

Sent from my iPad using Tapatalk

Herhangi bir tahmini olan var mı? Belki yapılan açıklamalarda ipucu verilmiştir.

inşallah bu yıl çıkar.Zaten daha türkçeye çevrilmesi var bunun

1. sezon öncesi çıkartmaya çalışacağını söylemişti. Zaten 6. sezon önce çıkmazsa şuanda merak edilen pek çok husus diziden öğrenilecek ve bu da kitap satışlarını kötü etkileyecek. Sıkıyorsa çıkarmasın artık.

Seneye kesin dedi editör(eğer meteor falan düşmezse tabii diye de ekledi) ama hangi ay olacağını söylemedi.

Seneye nisanda çıksa cevirisi kasım da biter okuruz insallah

ulan yaz şu kitabı artık, allahsız şişman

Yeni bir haber var mı? En son, 6. sezondan önce çıkacak deniliyordu. Şimdilerde ses seda yok.

Ahaha yarım saattir oturdum bilgisayarın başında buna gülüyorumm :))

Bence 6. sezon ile ilgisi yok kitabın bu sene geçti muhtemelen 2016 nın sonlarına doğru sarkar çıkması

Yeter artık ya bekliyoruz