71. Emmy Awards And GOT Actors and Actress

Kazanılan Ödüller

• En İyi Drama Dizisi
  • Drama Dizilerinde En İyi Yardımcı Erkek Oyuncu(Peter Dinkale)

Adaylıklar

• Drama Dizilerinde En İyi Yardımcı Kadın Oyuncu( Sophie Turner, Maise Williams, Lena Hadley ve Gwendoline Cristie)
  • Drama Dizilerinde En İyi Yardımcı Erkek Oyuncu(Peter Dinkale, Alfie Allen,Nikolaj Coster Waldau)
  • Drama Dizilerinde En İyi Kadın Oyuncu(Emilia Clarke)
  • Drama Dizilerinde En İyi Erkek Oyuncu(Kit Harigton)

Emmy Ödülleri Törenine Katılanlar

Emmy benim için bitmiştir. Tam eyyamcı olmuşlar. Herkes tarafından beğenilmeyen bir sezon için en iyi dizi ödülü vermeleri büyük bir rezalet.

En iyi drama ödülü aldı, gerçekten drama idi :joy:

1 Like

Farketmez herhangi bir drama dizisi bile bu sezondan iyidir.

Düzeltme: Bodyguard adaymış. Bu dizi on kat bu sezondan iyidir. Bunu diziyi izleyen herkes söyler.

1 Like

Peter hakettiğini almış ama Lena’ya yine vermemişler. Cersei’nin ölüm sahnesindeki oyunculuk beni sadece bir anligina iğrenç bir sezon izledigimi unutturmustu. Sen gönüllerimizde Emmy aldın Lena!

Fotoğraflarda en karizmatik Peter çıkmış.

En iyi kıyafet Emilia’nin. Maise, Sophie, Peter ve Alfie de iyi giyinmiş ama digerleri tam bir rukusluk. Şu günlük hayatta giyilsin diye degil de ne kadar absürt kiyafet gosterirsek o kadar iyi kafasinda tasarlanan kiyafetlerin defilesinde mankenlermis gibi gorunuyorlar. Hele Nicolaj’in ceketinin rengi… Sarının en iğrenç tonunu çok aramışlar sanirim

Emilia ve Maise’nin saclarini boyamasi iyi bir tercih olmuş.

Dizinin en iyi drama ödülü olması konusuna girmek dahi istemiyorum.

Dikkatimi yeni çekti Gwendoline Cristie ablamız bildiğin Jesus Christ ya

Kit’in kıyafetine laf ettirmem. :slight_smile: O oğlan aralarında her daim en iyi giyinenleri olmuştur ki günlük kıyafet seçimleri bile çok sade ama şıktır, hoşuma gidiyor yani.

Yer miyiz Kit? Yemeyiz. :joy:

İyi hoş giyinmiş de rahip gibi son düğmesine kadar iliklemiş gömleği o gözüme battı.

Belki rahip olmak istiyor oğlan? :joy:

Şaka bir yana açık hayal ediyorum da öyle bir gecede de çok dağınık bir görüntüsü olurdu o kıyafette. En iyisi bir kravat takaydı daha iyi olurdu. Eksik kısmı o.

1 Like