8. bir kitap olsa ve

Westerosun batısında bilinmeyen bir kıtadan elfler westerosa akın etse kuzeyinde kuzeyinden gandalf cücelerde birlikte gelip savaş borusunu çalıp jona katılsa ötekileri sıkıştırsa…elrond ordusuyla karaya çıktığında rickon u bulup lannister,frey,bolton ordularını parçalasa rickonla arwen i evlendirse…dünyaya barış hükmetse valhallada robb,mimar brandon,rickard,eddard,robbert falan hepsi yukardan huzuru izleyip şaraplarını yudumlasa ne güzel olurdu değil mi :smiley:

beni pek sarmadı :))

Sen baya baya stark düşmanlarına kin duymaya başlamışsın.:smiley:

aynen öyle zaten yaşadığımız dünyada şerefli ve onurlu olanlar kaybediyor genel olarak bari fantezide kaybetmesinler :slight_smile:

hepsi iyi hoş da arwen i rickon a vermem :))

Arwen zaten aragorn la evli şimdiye çoçukları olmuştur çoçugunun birini ver :smiley:

starkların günleri uzun ömürleri kısa oluyor.Kızımın dul kalmasını istemem :stuck_out_tongue:

o laf kralın sağ kolu için söylenmiş :smiley: starklara özel değil :smiley: gerci dizide starklar kadar ölende yok zaten onlarada uyuyor :slight_smile:

aynen öyle:))

Aslında dizide 7 krallıktan 1i elfler biri ork lar biri cüceler olsa hiç fena olmazdı :smiley:

mükemmel ve ötesi olurdu düşünsenize ya :frowning:

elfler = targaryenler
ak yürüyenler = orclar
cüceler = ormanın çocukları (elf de olabilirler)

zaten mevcutlarmış ki :slight_smile:

uymuş gerçekten king :smiley: ama filmdekilerin yerini tutmaz :smiley: mesela sivri kulaklar :smiley:

ormanın çocukları elf e daha yakın bence.Çünkü cüceler dağlarda yaşıyor ve maden işliyor vs.elfler daha bir benzerlik gösteriyor ormanın çocuklarına.

Targeryanlar’ı dunadain e benzetiyorum ben.

Haklısın aslında ormanın çocuklarında.Targeryanlar tip açısından çok benziyor keşke kulakları sivri olsa dany e yakışırdı sivri kulak :slight_smile:

evet danny e yakışırdı aslında elfler de targaryenlerde asil yaratıklar fakat elfler çok saf ve iyilik dolu aslında ama targaryenlerin geneli deli fıttırmış :slight_smile:

kitaplara dikkat edin arada danyninde deliliği tutuyor :slight_smile:

Dany in abisi deliydi :smiley:

baelor haklı son kitapta dany cozutmuştu,onu şahsen demir tahtta görmek istemem.

cozuttu derken? Ne gibi?

Sanırım sauron misali gibi ?