8. bir kitap olsa ve

Daenerys özellikle son kitapta çok kötü bir yönetici tablosu çiziyor.Düşmanlarını cezalandırmada aşırı sert,ejderleri üzerinde kontrolü yok,tükürdüğünü yalamak zorunda kalıyor ve westerostaki tek ittifak şansını da yok etti.

Aslında asıl cozutan Saruman’dı.Saouron ezelden cozutuk psikopat manyak.)

wyman sen okudun mu çıkan tüm kitapları?

Dany den beklenmedik birşey.

Sarumanda saurounun etkisinde kaldı ama :smiley:

işte Sauron Saruman ı cozutturdu:)neyse derin mevzular bunlar :smiley:

oldum olasi elfimsi halklari sevmemisimdir. ormanin cocuklari da buna dahil

çok asil yaratıklar ya bu arada isengard ordusu ölü elflerden mi oluşuyordu ?

Bildiğim kadarıyla Mordor orduları ölü elflerden oluşuyor. Uruk- Hai’ler ise insan/ork melezi…

Bir Vala olan Morgoth (Melkor) Elfler etrafta gezinirken Morgoth elfleri kandırarak yarısını alıp kalesine goturmuştu.Elfleride orc cevirmiştir diye hatırlıyorum.(Uzun zaman oldu kitapları okuyalı ama hatırladıklarımı yazıyorum.)Sonra Birde Saruman Lurtz yarattıgında şöyle bir cumle kullanmıştır.Siz öncelerden elfdiniz size ihanet ettiler gibi birşey soylemiştir yanlış hatırlamıyorsam.Eğer yazdıklarım yanlışsa çok özür diliyorum.

Yani orc ve uruh-hai elflerden oluşmuştur diyebilirim.

eğer 8. bir kitap olsa Jon Snow yaşasın o bize yeter :smiley:

rickon ve arya tüm kıtanın belası olsun yeter rickon eski acımasız kuzey krallarından olsun arya da kuş gibi lord avlasın artık faceless nasıl olsa :slight_smile:

Hodor istilası teorisini tekrar hayata geçiriyorum.

Hehe evet diyorum bende Hodor süpriz yapacak hepimize :smiley:

Bence hodor salak gibi görünen aşırı zeki bir bilim adamı. Yıllardır üzerinde çalıştığı klonlama makinesini tamamlayacak ve on binlerce hodorla tüm westerosu feth edicek.

on bin hodor mu :smiley: hodorhodorhodor… Savas naralarıyla bile kazanırlar :slight_smile:

Demir Taht Hodor’un hakkı :smiley:

Bi düşündümde, ne güzel olurdu. Herkes ölüyor ve westerosu hodorlar yönetiyor. Kitapta bi 500 sayfa kadar şöyle olurdu:

Hahah cok iyi olmus bu :smiley:

Dany ve Jon Snow ölse yeter. Gözüm açık gitmem en azından.

Hayırdır yahu bu kin nedir hemen hemen en çok sevdirilen karakterlerden bunlar sen nasıl sevemedin

dany ölmez ya fetihleri bittecek o daha westeros a falan gelicek ooo