8. Sezon 1. Bölüm "Kıştepesi" Yorumlarınız

8-sezon
s08e01

Evet arkadaşlar her hafta güncel olarak devam edecek bu başlıkta, Game Of Thrones 8. sezonun 1. bölümü hakkında yorumlarınızı yazabilirsiniz.

Bölümden olay anlatırken spoiler butonunu kullanmayı lütfen unutmayalım. :slightly_smiling_face:

5 Likes

Gece 4’e kadar teyakkuzdayım. Canlı izleyip ilk yorumu ben atacağım inş.
Reserve yapalım :blush:

2 Likes

Şu sızan senaryo umarım gerçek değildir.Bu bölüm belli olur sanırım

0 Likes

İnş geçen seferki gibi hackerler önceden yayınlarda biz de erkenden izleriz.

0 Likes

Bu sefer Hbo önlemleri çok katı sanmıyorum böyle birşey olacağını.

0 Likes

Umarım o senaryoya benzer gitmez

0 Likes

Son sezonu hakkını vererek izleyeyim bari dedim onda da Digitürk’e üye olamıyorum yine korsana kaldık :frowning:

0 Likes

Ona üye oluyorsun bir de dizi paketini ek alıyor ve sanırım 15 ay kalma sözü veriyorsun. Adam seni her şekilde sömürme derdinde, sevmiyorum onu. Daha önce kötü anılarımız oldu digitürk ile hep kazıkçı kafa

0 Likes

Üye oldum dizi paketine üye olamıyorum 3d secure yokmuş sitelerinde o yüzden. 1 aylık olacaktım sadece senin dediğin gibiyse olmam zaten.

0 Likes

Emin değilim ama yine de bak bir… öyle bir yorum okudum bir yerde çünkü

0 Likes

Digitürk eşek herifide satın aldı. Digitürk ekibi 7/24 dizi sitelerine telif davası açmak için uğraşacak. Bu sezonu izlemek için efor harcayacağız.

0 Likes

6 saat içinde izlenip bitirilmesi gerek

0 Likes

Nerden izleyeceğiz var mı link veya takip ettiğiniz yabancı kanallar? Ben de gece 4ü bekleyeceğim fakat umarım yayın bulabiliriz??

0 Likes

Bal digitürk sitesinde yayımlamış; kurulmuz, taahhütsüz izle diye; 12₺ http://dgtrk.lu/1ebvr

0 Likes

Ben de bu pakete üye olmaya çalışıyorum ama olamıyorum işte kredi kartını kabul etmiyor neyse ingilizce izleyecem galiba.

0 Likes

Anladım, ben de olsam mı olmasam mı diye düşünüp duruyorum. Kart benim değil çünkü de sahibi üstüme çökmesin Euron gibi :joy:

1 Like

Euron dedin bi heyecan geldi bana bu sezon sadece ona ne olacağını merak ediyorum galiba :smiley:

1 Like

3 saat 57 dakika kaldı

0 Likes

Victarion güzel işler yapacak gibi

0 Likes

Tabi tabi bir iki kelle alır yine

0 Likes