8. Sezon 1. Bölüm "Kıştepesi" Yorumlarınız

8-sezon
s08e01

Bein series sci-fi yazdım google’a bazı siteler çıktı veriyorlar canlı yayını ama altyazı sorunu var sanırım:( Kapatılabilirde belli olmaz ama deneyin isterseniz .

0 Likes

Eşek herif’i satın falan almadı aynen devamko :sweat_smile:

1 Like

bu gece uyumak yok:)

1 Like

Saat 4’ü bekleyecekler temsili:

3 Likes

Bölüm sızdı ilk bir dakikasını redditten izledim. Bilerek yapıyorlar galiba. Bakmak isteyen eşekherifin twitter hesabına bakabilir.

1 Like

Tam da buna gelmiştim Hbo yine muhteşem çalışıyor hahaha

Bu galiba istersek sızdırırız HBO ayağını denk al sızıntısı.

2 Likes

1 dakikalık video sızmış.Sandor’u gören masum köylü :grin:

2 Likes

Heycan yaratmak için yapıyorlar. Adamlarsa tamamını sızdırsınlar.

0 Likes

1dakika geldi onu da şuan sildiler.:smile::smile::smile:

0 Likes

periscopta izleyenler varmış :smiley: eşekherifte dedi izliyorum dye bende bulmaya çalışıyorum yayın yapılıyormuş şuan

0 Likes

periscopta birazini izledim.spoiler vermiyecem ama gordugum kadariyla sizan senaryo ile ortusuyor.

0 Likes

Son sızan zaten doğru o kesin. Ben o kişinin sızdırdığı genel senaryo doğru mu onu merak ediyorum.

Edit: 2. Bölümde sızdı ksmsmsjsmsk bu adamlar kesin bilerek yapıyor yoksa bunun başka açıklaması olamaz

0 Likes

Bilerek hayatta yapmazlar ilk bir dk sızdı para istediler hbo vermedi bölümü sızdırdılar tekrar para istendi verilmeyince 2. bölümü de sızdırdılar geçen sezonda böyle olduydu.

Edit: İlk Bölümde görülecek yerler.

Last Hearth, Winterfell, Kingslanding.

0 Likes

o degilde tam yatacaktim.eksi ye bir bakam dedim.sizinti haberlerini gordum.reddit,periscope simdi de torrent…Ben yarin nasil ise gidecem onu dusunuyorum :thinking: :grin:

2 Likes

periscope tan izliyorum şu an sanırım arya bu sızıntıyı yapan qwewqrqwrq arada konuşuyor sesini de benzettim qwasdqwqe

Bu arada 8. sezon benim için ilk replikte bitti gerçekten boş bir sezon olacak ama Varys’in taştaşlarıyla ilgilenenler vardır aranızda.

4 Likes

Ben hic dikkat etmedim.hakketen benziyor.oysa Hbo kan alır valla :grin:

2 Likes

1.Bölüm sızıntısını periscopeta buldum. İzlerken yarısında yayın kesildi. Canlı yayını bekleyeceğiz mecbur. Tam da Cersei ile Euron halvet olacakken yayın gitti. Sızıntılardan link bulan bana ulaştırsın. 45 dk daha bekleyemeyeceğim.

0 Likes

Detaysız spoiler ;

This text will be blurred

[spoiler]
Sansa uyuzsun
Brandon odunsun
Arya cansın
Jon kralsın
Dany seni sevmeyen ölsün
Euron sopalıksın
Cersie beni çok üzdün neyse ki görmedim
Theon adamsın
Yara kadınsın
Bronn ballısın (3 ü 1 arada nescafe)

Bu da sana gelsin @Starkgaryen

Edit: Eski dostları görmek güzeldi.ama tempo cok dusuk,sahne gecisleri berbat,oyunculuklar vasatti.Gercekten de cok kotuydu.Beklentinizi dusuk tutup oyle izleyin.Benden bu kadar iyi geceler.**

5 Likes

Malum sahneden sonra ağlayacaktım Harika bi final sezonu bekliyorum mü kem mel

0 Likes

Sızan senaryo ile paralel gidiyor.Yine önceden okumuş olduk

0 Likes