8. Sezon 4. Bölüm ‘Son Stark’lar’ Yorumlarınız

8-sezon

Evet arkadaşlar her hafta güncel olarak devam edecek bu başlıkta, Game Of Thrones 8. sezonun 4.bölümü hakkında yorumlarınızı yazabilirsiniz.

Bölümden olay anlatırken spoiler butonunu kullanmayı lütfen unutmayalım.:slight_smile:

3 Likes

Bölüm yayınlanmadan 8.0 puan almış ! O 154 kişi Türk değilse, sakalımı keserim :grin:

2 Likes

Buraya ekleyeyim en iyisi…

Bölümden bir video düştü net’e. Büyük spoiler.
Sorumluluk size ait.

Lanet olsun :sob:

4 Likes

WW şavaşını atlatan hayvan Euron’un oku ile devrildi.O oku ben yemiş kadar oldum :pensive: Video çok kötü bir yerde kesildi.Gelde şimdi bekle.Asıl şokları bu bölümle birlikte yaşayacaz galiba.

5 Likes

eyvaaaaaaah abi ağlamak istiyorum olamaz :frowning:

Bir tanesi daha düstu bu daha da korkunc ! Tüylerim diken diken oldu.

Dikkat ağır spoiler içerir!!!

Ya arkadaşlar yaaaa bakmıyorum işte :joy:

Bunlardan sonra Dany’nin “Fire and Blood” moduna girip o KL’ye bunların başına yıkmasını istiyorum. Hakkıdır.

10 Likes

Kit Harington bölüm hakkındaki düşüncesinde haklıymış…

Ne demişti hocam kaçırmışım ben onu

Neden Dany’nin elindeki herşey alınıyor iki sezondur anlamış değilim. Bu saatten sonra bütün şehri yıksın!

6 Likes

Dany-Cersei savaşı öncesi hazırlık bölümü olacaktır.5.bölümde Dany kalan ordusuyla Euron ve Altın Mürettebat ile savaşacaktır.

inşallah o cecei kolay can vermez parça parça ayrılır lime lime olur amiiiin.

2 Likes

Dany bu saatten sonra tüm şehri aleve verse hakkıdır yalnız Dany esir düşmüş gibi ya da bana öyle geldi.Cersei ile yüzyüzeler ve Gri solucan bir şey yapamanın üzüntüsü ile kahroluyor.Allahım geldi şimdi bekle.

3 Likes

Cersei NK’den daha güçlü. Dogru düzgün ordusu bile olmayan Cersei. Abi hadi ya. Bu bölümler şaka herhalde.

9 Likes

Bilmiyorum, sanki uzaktan izliyorlar ve ellerinden bir şey gelmiyor gibi.
Yaa kız iki bölümde her şeyini kaybetti. Ordusunun büyük kısmı, ejderhası, en yakın iki dostu…

4 Likes

Bunların hepsi Dany delirsin diye

4 Likes

Umarım öyledir.

@Jonstark

Hacı ben ilk günden beri söylüyorum.WWlar dizinin asıl kötüleri değildi.Kötü olan insan ! Night King’in bir amacı vardı,işin kahpeligin de degildi.Direkt saldırdı ve birazda kibrinin kurbanı oldu.Ama Cersei öyle değil ! Kahpeligi sonuna kadar zorlayacaktır.Kendi kardesleri icin katil tutan,otekilere acır mı ? gerekirse şehri komple havaya ucurur ki yapmadıgı is degil.İslerin bu boyuta gelecegini biliyordum.Gelinen bu durum hicte sasirtici degil.bangir bangir geliyorum diyordu ve geldi.bakalim simdi ne olucak.

5 Likes

galiba asıl biz şimdi göreceğiz savaşı öyle hissediyorum

1 Like

Bunlarin hepsi gercekten dany delirsin diye heralde.Bak dany tahta oturamaz deli dedirtmek icin.Bu kadar mi olur ya.Ayiptir gunahtir yahu

2 Likes