8. Sezon 5. Bölüm “Çanlar” Yorumlarınız

8-sezon
  1. sezon 5. bölümün yorumlarınızı bu başlık altında yapabilirsiniz. :slight_smile:

Yorumları yaparken lütfen “spoiler” olarak paylaşım yapmaya özen gösterelim.

DİKKAT! Spoiler seçeneğini kullanmayı bilmeyen yeni üyelerimiz için.

Metin editörünün sağında, en sonda duran ÇARK resmine tıklayarak Blur Spoiler (her paragraf için ayrı ayrı kullanılması gerekiyor) yahut Detayları Gizle (tüm paragrafları tek seferde kapatabilir) ile yorumları spoiler içine alabilirsiniz.

spoiler

2 Likes

teşekkür ederim.

1 Like

Oldu mu ?

1 Like

Beklentim -9284926392738282 ama umarım güzel bölüm olur…

1 Like

Aynen düşük beklentiyle bari bir gıdım zevk alalım son bölümlerde.

bence cok büyük beklentiyle izleyip hayal kırıklıgına ugramayın derim her seferinde yok bundan daha fazla tüy dikemezler deyip her defasında beni hayretlere düçar eden sıvamalarıyla artık saldım gitti .ulan tek kızgınlıgım bu sıçış içinmi 2 sene bekledik ulan

link varmı kardeşim ya?

Heyecanlı bi şekilde izlemek için bekliyorum… Ne kadar senaryo saçmalamaya başlasa da görsel anlamda tatmin edici bir bölüm olacağını umuyorum

3 Likes

Bende bekliyorum pek umudum yok gerçi ama ne yaparsın seviyoruz :slight_smile:

İnsan izliyor işte. Ne kadar batırsalar da. Ama izlemek var, izlemek var. Şuan bitsin de gidelim kafasında izliyorum açıkçası. Bitsin de yeni 4 diziye başlayalım, kitaplara gelelim.
Umarım gelecek 4 dizinin sonu bu şekilde olmaz.

4 Likes

4 spin-off da devam ediyor mu? Bazıları iptal oldu diye biliyorum ama.
Birde kitaptan haber var mı ya?

Söz ağızdan çıktı bir kere ben 4’ten aşağı beklemiyorum. İptal edildi mi bilmiyorum.

2 Likes

İnşallah olmaz tabi canım bende öyle sağlam biyerden duymadım zaten devam etmesi daha büyük ihtimal

4 Spin off tan biri iptal olmuş 3 tane kaldı Long Night hala devam ediyor.Kitaptan hiç bir haber yok gibi görünüyor.

2 Likes

Gücün nerede olduğuna erkekler karar verir.
Varys

Fena bölümdü 20 karakter

Bu nerenin kraliçesi olcak şimdi bir şey kalmadı ki?

2 Likes

Oh be valla oh be.

Sonunda güzel bir bölümdü, savaşlar falan efsaneydi.
Bu kadar da duygusal olmasını beklemiyordum. :frowning:

2 Likes

Sansa ya kızdı mahvetti ortalığı

Görsel açıdan beklediğimden fazlasını görüyorum şuan Tazı ve Dağ’ın sonunu çok beğendim :smiley: Cersei’nin korktuğunu görmek bana çok zevk verdi… Dany hakkında söyleyecek şey bulamıyorum 7 sezon inşa edilmiş karakter tek bi bölümle yok edildi, çok sevdiğim hatta diziyi sırf kendisi için izlediğim karakter bi bölümle yok edildi gözümde, gerçekten bu konuda büyük hayal kırıklığı yaşıyorum…Ben şehri almak için hep yakması taraftarıydım ama o çandan sonraki çıldırma kısmı hiç olmadı…

2 Likes