8. Sezon 5. Bölüm Fragmanı -Yorumlar ve Tahminler

Gözünden vurularak ölmesinin sebebi her yerinde zırhı olmasından eskiden Targaryenler ejderhalarına zırh giydiriyorlardı.

Dün Youtube’da Nilüfer Baş’ın çektiği bölüm incelemesini izledim. Ona göre Varys devreye girecek ve Altın Mürettabat Jon’y desteklemeye başlayacak dedi çok mantıklı geldi.

dorne destek verecek dedi varys dorne tek başına yeterli gelir kazanmak için de varys son dk dany düşmanlığına evrildiği için beklemede kalabilirler
Yara zaten destek verecek
merak ettiğim şey dany kaybedecekken battle of bastards olayında olduğu gibi son dakikalarda dario naharis yaklaşık 2000 kişilik second sons ile savaşa dahil olacak mı?
adam orda çakılı kaldı mı ne oldu merak ettiğim bir karakter

5.bölüm ile ilgili sızıntılardan bu savaşın eşit olmayan koşullarda , tek taraflı bir şekilde gerçekleşeceğinden bahsediyordu ki bu vatandaş diğer 4 bölümü %100’e yakın bilmişti…eşit olmayan şart ne olabilir?Ya Altın Mürettebat taraf değiştirirecek ya da Drogon bir şekilde hepsini yakacak…

Slm fragmanda tyrion ejderha kayasındaki taht odasına girdiğinde yüzünde acayip bir ifade vardı dikkatli bakınca tahtta Dany ve ayağının dibinde ejderhaya benzer birşey gördüm belki de yanlış gördüm🙄sizin dikkatinizi çekti mi?

Selam,

Çok dikkatimi çekmedi. Fazla karanlık geldi sahneler, net göremedim.
—-

Forumda daha hızlı mesaj yazmak için gereksiz kısaltmalar kullanmayın. (Örnek: Blyrm, Evt) Yazım kuralları

1 Like

Uyarı için teşekkürler
ben de screen shot alıp rengi açınca seçebildim dediğim gibi belki de yanılıyorumdur

1 Like

Onu paylaşır mısınız?

Kusura bakma forumda yeni olduğum için görsel ekleme nasıl yapıyoruz bilemedim🙈

Orada uçan şeyler kuş,ayağının dibinde de birşey yok:) Fragman kaçıncı saniyesi?

İlk sahneden bahsetmiyorum ki

Resmî kopyala deyip, doğrudan buraya atarsanız sistem ekliyor. Bilgisayardan yüklemek için ise resim görseli var (resim çerçevesi şeklinde) oraya tıklamanız yeter :slight_smile:

21.saniye screen shot aldım ben de

Teşekkürler
Deneyeyim👍🏻

Rica ederim. Bu arada topluluk kurallarını muhakkak okuyun.Topluluk Yönergeleri Misal arka arya ileti atmak da kesinlikle yasak. :wink:

Birden fazla kişiye cevap verileceği zaman @ ile kullanıcı ismi yazılıp cevap verilebiliyor :slight_smile:

Cevap veriyorum hiç birşey yok.Dünde bir arkadaş havada uçan ejderha görmüştü yeminle bu dizi insanı paranoyak yapıyor:)

@YeniAy_Ottoman acemiliğime verin​:see_no_evil: @FEANOR hakikaten paranoyak olduk :joy:

Danny’nin oturduğu tahtın deseni öyle.

1 Like

En başta Dany dağılmış vaziyette mi yoksa bana mı öyle geldi? Bi kere saçının alışık olduğumuz buklesi örgüsü yok melisandre gidince yapacak biri kalmadı zaar :smiley: bir de renk değiştirince farkettim zorlama olacak ama karnı mı büyük sanki?

1 Like

umarım danyi bu artık deli artık tahta oturamaz deyip harcamazlar yoksa çok kötü olurum ve lanet ederim diziye dany ne yapsa haklı şu anda bence tahta o oturmalı

2 Likes