8. Sezon Çekim Haberleri

8-sezon

Aslında buraya yazdıklarımızı silsek mi ya, sabah gençler uyanacak, off diyecek bir sürü çekim fotosu var, spolier var. Konuyu bi açacaklar, olay başka dönmüş :smiley: Forum ablalarının alakasız saatler-sayfalar süren konularına çevirmese miydik başlığı :stuck_out_tongue:

:joy::joy::joy:

O forum ablalarından çok çektik biraz da başkaları bizden çeksin asdasd

Şaka bir yana forumun en büyük eksikliklerinden birisi bence bir genel tartışma başlığının olmaması. Tartışması ilginç olan ama konu açmaya da değmeyecek ve daldan dala uzatılabilecek olan konular sürekli alakasız başlıklarda dönüp duruyor. Atıyorum adamın biri Titreyen denizdeki yeşil karılarla ilgili bir konu açıyor. Yorumun birinde Jaime’nin kaşları tırtıklı diyor adam. Başkası hayır tırtıklı değil düz diyor. Konu bir anda Jaime’nin kaşlarına geliyor. Bu konu konuşulurken başkası Jaime’nin kaşları düz tıpkı Jon’un ayak kılları gibi diyor. Öbürü atlıyor hayır Jon 16 yaşında bir kere daha kılları çıkmamıştır bile diyor ve bu döngü sonsuza kadar sürüyor.

Dur, isimlerini anmayalım. Uyanır da mutfağa su içmeye giderken foruma takılır gözleri, ondan sonra al başına belayı :smile:

Konu başlığı ile ilgili postlar konusunda ne desem bilemedim, ekşi’ de bile format kalkmışken ‘‘forum adabı’’ beklentisi iyimser bi yaklaşım oluyor sanki. İnternet ortaya çıktığındaki yazısız kurallar son nesilin yaptığı digital devrim esnasında pek bağlayıcılığı kalmamış duruma düştü. Bu forum adabına uymayı takıntı yaparsak sonumuz internet ortamında fazla kuralcı Stannis ya da fazla onurlu Ned gibi olabilir :smile:

Küçük bir forum burası çoktan anmış kadar olduk bile :smiley:

Kulaklarim çinladi :stuck_out_tongue:

Cok güzel sohbet olmus, keyifle okudum, devam edin bence. Forumda zaten her baslik konu disina çikiyor, bir eksik bir fazla, ne fark eder? :smile:

Sabah sabah neler okuyorum? :open_mouth::crazy_face:

Ya öyle çok katı kurallardan ben de taraftar değilim ama sadece konuların dağılmasını önlemek için biraz önlem alınabilir. Tam kontrol asla mümkün olmaz ama çileden de çıkmaz bu sayede:D. Zaten 2000’li yıllarda da aşırı kuralcılık pek sökmüyordu. Ona buna laf sokup cevap hakkı bırakmayıp konu kitleyen adminler, ufak bir imla hatasında kravatlı plaza görevlisi edasına bürünüp arkadaşımlı samimiyetsiz cümleler kuran ancak varsan baksan boş konulardan başka hiçbir işlevi olmayan ergenler…

Ekşi’nin olayı biraz farklı ya format format dedikleri şey zaten pratikte uygulaması zor bir şeydi. Uygulanması için az üyeyle devam etmeleri ve üye alırken sadece 2 3 yıl maloş gibi bekletmekten başka yöntemler geliştirmeleri gerekirdi ancak böylesi kanzuk ve sesege’ye pek karlı gelmedi anlaşılan.

Jon…

Sanırım Rhegal imiş ki tahmin etmiştik zaten. :slight_smile:

Ama şu foto tam bi ibnelik eseri. Kasten sızdırıldığı o kadar belli ki! Oh oh hoo tam da kafa kısmı düşmemiş sürücünün.

O da doğru, o kadar şeyden bir burası… :joy:

Yanlız o zırh stark zırhlarına benziyor, muhtemelen haberci veya ak gezenlerden kaçan birisi

Dizide Jon’ un Stark’ lığı pek uzun süreceğe benzemiyor. Hatta adam Stark bile olamadı, Snow’ luktan direk Targaryen’ liğe geçecek.

Kit ya hu o, ejderha sürüyor. :joy:

Yeni videolar ve resimler geldi. Ya hu bu Kışyarı düşmedi mi bir türlü. :crazy_face:

Dövüş sahnesinin videosu var, kim acep bilemedim ama acaba Jon olabilir mi dedim, tek başına dalıyor.

3 veya 4 tane king guards var gibi, pelerin ve başlıklarına bakarsak, ancak sahne ortamı meydan savaşı gibi, onun için söylediklerimde kesinlik var diyemem.

Kit’ tir o dövüşen :wink: Ama yer neresi, mesele o.

KL deki sarı üzerine kırmızı kalpli sancak ne anlama geliyor?

GalataSaray Taraftarları KL’yi ele geçirmiş olabilir.

Hö?
Stannis?

Ben de onu merak ettim ama düz bir kalp idi ki KL’yi ele geçirmiş olabilir mi bu kızılcık şerbetleri? Abes olur yav