8. Sezon Çekim Haberleri

Yalnız o Jon’dan çok Robb gibi olmuş.

Ekledigim foto’daki hali mi?

Yep. Başka ne için olabilirdi? :D.

Emin olayim dedim :smile:

Aynen, Robb’a daha çok benziyor dogal saç rengi ile.

Oldu olacak sarışın diyeydiniz ya :smiley:

Yalnız Kit Harington kızların kötü espri yapmasına rağmen yahuşuklu olduğu için güldükleri abilere benziyor.

Bana nedense adam saçlarını hafif kahverengiye boyamış gibi geldi.

Öyle de olabilir :smile:

Neyse, çok hos bir video çikti bugün… Iyi seyirler :slight_smile:

Açık kumral sarışına yakındır, kum sarısı gibi ya da buğday… koyu kumral ama birazcık daha açığı, benim saçımın rengi ile aynı diyebilirim. Daha çok yakışıyor aslında hoşuma gidiyor ama siyahda güzel :slight_smile:

Video gğüzel cidden, o elbiseyi kısa süre giydiği için üzülmüştüm demek bol bol görecğiz bu sefer :slight_smile:

KL şehri çekimler için hazır… Bir sonraki çekimler burada olacakmışşşşşşşşş

ee 8.sezondan haber yok mu

Rhaegar Targaryen 'i oynayan oyuncu Belfast’tan bir fotoğraf paylaşmış .
Rhaegar 'ı bir kez daha görebiliriz
( Umarım Robert’ın Rhaegar’a tek attığı sahneyi gösterirler )

İstediğini alacaksın galiba… :smiley: Bir Rhaegar sahnesi daha gelecek gibi :smiley:

O değilde hadi Lyanna’yı Anlarım, Arya’ya benzetmeye çalışmışlar. Ama Rhaegar neden? Koy manken gibi bir erkek güzelini olsun bitsin zaten birkaç repliği ya var ya yok.

Viserys bile daha yakışıklıydı bu Affleck çeneliden.

Bu oğlan da kendi çapında yakışıklı ama bir Targ erkeği olacak kadar değil, kötü oyuncu seçimi olmuş. Aceleye getirdiler desek sanmam. Bir seneden fazla sürüyor çalışmalar. Bazen çok özensiz seçim oluyor.

Şuradaki haberi göre hemen hemen tüm ekibi EjderjaÇukuru çekimlerinde görüyoruz; Gece Kralı bile gelmiş la, ne yapıyorsunuz siz? :smiley:

Mevzuya girer gibi yürüyorlar kesin kavga çıkacak

İşin trollünü bırakırsak bence anlaşma yapacaklar yoksa varys’in işi ne aynı zamanda lann askerleri de Tyrion tarafında acaba jaime ile birlikte Danny-Jon tarafına mı geçtiler

Aha Emilia yok… Dany gidici yaa, kesin, hep diyorum zaten. Kahretsin.

37 gönderi yeni bir konu için ayıklandı: 8. sezonda Daenerys Targaryen

11 gönderi var olan bir konu içinde birleştirildi: 8. Sezon Genel Teori/Tahmin Konusu