8. Sezon Çekim Haberleri

8-sezon

Hareketli hedefler için mancınık çok saçma olur. Just saying.

Ölü bunlar, kalabalık geliyor. Askeri taktikle saldıracaklarını sanmıyorsun? Sur’dan girdikleri halleriyle dalarlar. Mancınık da onları yakacaktır bazılarını, ha ne kadar etkili olur bilinmez ama bir şey kullanmak zorundalar. Çılgın Ateş kullanmaları daha iyi olurdu, sönmez. :smiley:

Uaa çok özür dilerim. Ejderha cs mancınık kafasıyla cevapladım onu.

Kaynaklara göre Lekesizler Kuzey İrlanda’daki Toome’da çekim yapıyor. Savaş sahnesi çekmeseler de savaşa ejderhacamı uçlu mızraklarla hazırlanıyorlar.

Bu fotoğraflar Moneyglass, İrlanda’daki Kışyarı setinden. Kışyarı’nın siperleri ilk kez CGI değil, çekimlerin bir parçası olacak, bu da muhtemel bir savaş sahnesine işaret ediyor.

Diğer sette ise durum böyle:

Fotoğraflarda da görüldüğü üzere kule yarım olarak orada, diğer yapılar da normal şehir mimarisi gibi gözüküyor. Burası Kızıl Kale, Harrenhal veya onun gibi bir şey olmalı. Başka bir şey de var, savuma duvarındaki kapı kemerinin harabe ya da yeni yıkılmış gibi gözükmesi gerekiyor. Bütün ipuçlarını düşününce, herhalde Kral’ın Şehri’nin yedi girişinden biri, muhtemelen şehir işgal edildiğinde meydana gelecek savaş sahnelerinden biri için.

Kaynak: http://watchersonthewall.com/exclusive-game-of-thrones-season-8-spoilers-new-set-photos-unsullied-scene/

Dayanamıyorum artık gelsin şu sezon…

Cersiyide blacfyre yaparlar artık

Final sezonuna üç yeni oyuncu daha eklenmis.
Danielle Galligan (Serra Frey rolünde); Emer Mcdaid ve Alice Nokes (rolleri henüz bilinmiyor).

Neden bir Frey daha görüyoruz ki? Hmm. Jaime ile bir ilgisi olabilir belki? Sonuçta kuzeye giderken yolu oradan illa geçecek. :stuck_out_tongue:

Baktım da gerçekmiş bu kız, seride varmış ama bir rolü yok.

Evet seride de var, Walder Frey’in torunu. İkizi de var hatta, Sarra. Ve aslında dizide Serra mı olacak, yoksa Sarra mı tam emin değilim :smile: Serra yazdım ama Sarra da olabilir, haberde tam ne yazıyordu hatırlamıyorum :smile: Gerçi çokta önemi yok gibi.

Jaime mi? Hemen ne düşündün acaba? :joy:
Ben Frey soyunun yok olup gitmeyeceğini, kadınlardan, daha doğrusu Serra veya Sarra’dan devam edeceğini düşündüm. Tabi bu durumun ayrıca Nehir Toprakları üzerinde de bir etkisi olacaktır. Edmure, Roslin ikilisini görmedik ama hala hayattalar, onlarla da alakalı bir durum olabilir. Öffff! 6 bölümde nasıl toparlayacaklar aklım almıyor…

Jaime’nin durduk yere İkizlerde bir konaklayım diye sahnesini göstermezler herhalde; belki Nehirova Kalesine uğrar; orada da Frey kızını lordunun yanında görürüz?

Konuyu hortlatmak istedim. Malum son sezon. Aacaba o da bitince forum ahalisine ne olacak diye düşünüyorum:(

Prequel dizileri gelecek. O diziler çıktığında yine kalabalıklaşır buralar.

Bir de muhtemel bazı senaryo sızıntıları var. Çevirmek için uğraşmadım, yine sahte çıkar boşa gider diye. Okumak isteyenler için linki: https://www.reddit.com/r/FreeFolkNews/comments/7jfbng/potential_leaks/

Ancak şunu da belirtmem gerek: Bu sızıntıları aktaran kişi ile “awayforthelads” yani geçen seneki gerçek senaryoyu aktaran kişi aynı. Yani gerçek olma ihtimali var.

Forumun müdavimleri boş koymaz buraları, tartışıcak, konuşucak çok şey bulurlar, tabi çoğu banlandı ama neyse. Diziciler de prequeller geldikce uğrarlar.

bir yerde duymuştum dizi ve kitap finali aynı olacak diye sızan senaryo gerçek bence ama 7. sezon senaryosu çekimler sırasında sızdığından bir şey yapamadılar. 8. sezon ise 7. sezon yayınlanırken sızdı; değiştirme, üstünde oynama imkanları var. Ve kitap finali ile aynı olacağından kitaplarda 2019 20 ye kadar gelecek diye yorumluyorum ben bu haberleri

Dizi ve kitap finali ayrı olacak.

Ben bir şey göremedim sitede?

bende öyle biliyorum ama nerde ne zaman duydum hatırlamıyorum da duyduğuma
herneyse her şekilde senaryo sızdı ama değiştirecekler biraz
not son 2 sezondur diziden hiç memnun değilim ve 8. sezonunda öyle ilk sezonlar gibi beklemiyorum

Source yazanlara tıkla.

Winds of Winter en geç early 2019’da çıkacak. Biz konuşacak çok şey buluruz merak etme.

Karışık kuruluk bir şeyler yazmışlar ama var olanlar da fena değil de Jaimie’nin SPOILERRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRR sonu ne kadar saçma, doğru ise :smiley: