8. Sezon Çekim Haberleri

Sızan senaryoda bu fotoğraflar ile bağdaşabilecek bir sahne bulamadım şuan, gitgide yalanlanıyor o senaryo. Oh be, kabul edilebilir değildi zaten

Acaba bu çekimler promo için olabilir mi ?

Sanmam, Peter çekimlerin yarısının bittiğini söylemişti. Hala devam ediyorlar işte.

Yeni karakterler katılmış. Willa isminde bir hatun; resimde gördüğünüz kişi; Alice Nokes.

Ayrıca askeri muhafız aranıyormuş; 25-35 yaşlarında etnik köken önemsiz.

Summary

Tüm Kuzey sende, Vadi sende, üstüne 2 tane Ejderha ve vahşi Dothraklar falan var. Lannisterların 10’da 1’i kadar diplomasi yapabilseler onlarca müttefik bulabilecekler. Ancak buna rağmen esir düşmeyi nasıl bezerdiler anlamadım. Tamam Ak gezenlerle uğraşıyorlar ama gene de Kings Landing nerede Winterfall nerede…

Eskiden olsa a aaa vardır bir bildikleri gene de du bakalım ne çıkacak altından derdim ancsk muhtemelen Euron Gemilerle Winterfall’de bitip naber lan şapşikler deyip ani bir baskınla götürür bunları.

Her neyse başka bilgi var mı?[/spoiler]

Şu ana kadar yok. Euron ile alakalı değil ya; ww saldırısı o video. Muhtemelen KL’ye sığındılar, elbet o ufak sızıntılar doğru ise… ama sonuçta fotolara göre orada olacaklar. En azından Jon…

Summary

Hmm o zaman anladığım kadarıyla Jamie Cersei’yi kesip Jon kral olacak ve son vs Night King ile Jon kuvvetleri arasında olacak. Öyle değil mi?

Ancak gene de hoşuma gitmedi:(. Kuzeyi kaybedip kaçarken Quenn of Kezban’a yakalanan kral :(. Belki bir Kuzey’i kaybeden kral lakabındaki sadelik olmasa da güzel. :frowning:

Bilmiyorum, lakin ww meselesi bittikten sonra belli olur tahta kimin geçeceği öncesinde değil.

Bu fotograflarda görünen kale, Kizil Kale, ya da kalenin surlari.
Dikkat ederseniz, duvarin bir kismi yikilmis, bir gedik var.
Kral Topraklarinda bir savas izleyecegiz gibi. Ölüler yasayanlara karsi ya da yasayanlar yasayanlara karsi (tuhaf bir cümle oldu ama anladiniz iste :smile: .

Edit :

Bu kizi nereden taniyorum diye düsünüyorum dakikalardir, meger tanimiyormusum, Jenna Coleman’a benzetip o sanmisim :smile:
Willa… Bir Frey’i mi canladiracak acaba?

Altin Mürettebat, kesinlikle!

Bilmem, olabilir. Aslında bu isimde bir karakterin olacağını duymuştuk sanki? Freyler sahnesinde göstereceklerdi ama zaten bu isimde bir Frey var, haberde bu kızın karakterinin kitap karakteri olmadığını söylemişlerdi.

Lekesiz de olabilir, deniyor. Etnik köken önemsiz diye… Yine de mürettebat daha olası gibi…

Daha önce Çetinocak ve Sur sahnelerinin çekildiği Larne’da çekim hazırlıkları başladı.

Ben bi şeyi anlamıyorum, bilen varsa aydınlatsın. Eğer dizi 2019-da başlıyıcaksa, neden şimdiden çekimler yapılıyor? Bi yerde de çekimlerin yarısından fazlasının tamamlandığını duymuştum.

Yarısı tamamlandı, kalan yarısının tamamlanması(mevsimler koşullar vs.) ve efektler vs. ile ancak… Çünkü bir de çok uzun sürüyor bölümler, eskisi gibi değil. Herkes biz mi kardeş, her hafta film uzunluğunda dizi bölümü çeksin? :smiley: Bu beceri bir bizde bir de Korelilerde (onlar da en fazla 2 saat, biz en az 2,5 saat :smiley: ) var.

Nikolaj Coster-Waldau (Jaime Lannister)'ın paylaştığı bir Instagram hikayesini inceleyen hayranlar, onun Kışyarı setine gittiğini tespit etti. Detaylar için: https://www.reddit.com/r/freefolk/comments/80v8xc/nikolaj_costerwaldau_on_his_way_to_the_winterfell/

Dizi ye çok var ama spoilerciler güzel sızıntı yapıyorlar :D.

Cersei’nin Utanç yürüyüşü sırasında beden dublörlüğünü yapmış olan kadın geri dönmüş arkadaşlar. Niyekine acep?

Cersei :heart_eyes: Euron

O kadın böyle sahneler için dublör mü kullanıyor? Yooo Jaime sahnesi için gerekmemişti.

Bilmiyorum bu sefer gerekiyordur belki

We are so excited here at Industry HQ for our artist Rebecca Van Cleave! Rebecca has been in a very snowy Belfast this week shooting her repeat role for Game Of Thrones!! We can’t wait until she hits our screens!! Watch this space!

denilmişti dublorün ajansından, spoiler verdikleri için twit sildirildi :slight_smile: ulaşılamıyor şu anda orjinaline. dün okumuştum oysa.

sanırım karda çıplak yürüyecek bir cersei sahnesi var, gayet enteresan bir senaryo bekliyor olabilir yeni sezonda bizi.