8. Sezon ‘Final’ Bölümü Fragmanı- Yorumlar Tahminler

season-8

Final bölümü fragmanı yayınlandı.

1 Like

Artık tahmin edilemez o muhteşem dizi değil artık Game of Thrones. Son bölümlerde ne izleyeceğiz zannediyorsunuz ki muhteşem karakter gelişimi olan Dany’nin son 3 bölümdeki kıyımını izleyeceğiz.

1 Like

Tahminlerim şöyle:
1-Dany’nin halka seslenişi
2-Jon,Tryion vs. Bu kadın çok acımasız öldürelim bunu planı
3-Dany’nin ölümü
4-Jon,Tryion vs. Kadın öldü ülkeyi kim yönetecek planı
5-Jin, Tryion vs. Ortada taht kalmadı ki boşuna öldürdük kadını yakarışı
6- King’s Landing’de kentsel dönüşüm projelerinin halka tanıtılması
7-Şehrin yıllar sonra Tokiler, Avmler ve millet bahçeleriyle donanmış hali
8-İstiklal marşı ve kapanış

7 Likes

Bu ordu nasıl çoğalıyor anlamıyorum Wf savaşında bayağı yıpranmışlardı…

Salı günü uyandığımız zaman izleyecek başka bir bölüm olmayacak ne kadar kızsak da bu üzücü bence.

1 Like

Hangi halk? Hepsini öldürdü manyak karı. 1 milyon insan öldü.

Güzel soru, cevaplanmamış mantıksızlar köşesine atıyoruz bu soruyu da.

3 Likes

O uzun listeye ekleyelim o zaman ? :joy::joy::joy:

1 Like

Zahmet olacak diyeceğim ama alıştık artık, zahmeti ortadan kalktı. Atıver aynen :slight_smile:

2 Likes

Malum sızıntıda geçen malum olayın gerçekleşmemesini tek beklentim artık diziden, umarım alternatif bir sahne çekilmiştir ve de onu kullanırlar.

Daha fazla hayal kırıklığını bünyem kaldıramaz artık, son bölüm de bari tebessüm ile ayrılayım :roll_eyes:

Winterfell savaşında da herkes ölmüştü görüntülere göre. Sonra bi baktık yarısı yaşıyor. Gece kralına ve ölülere karşı hazırlanan ordunun yarısının yaşaması ne kadar mantıklıydı ? Kl’nin de yarısı yaşıyordur inan.

Geçen hafta millet Cersei ölsün istiyordu,bu hafta onun için ağladılar.Bu hafta Dany ölsün diyecekler,önümüzdeki hafta onun için ağlayacaklar.Jon,Tyrion,Arya sırada bekliyor.Sızan senaryolara inanmak istememiştim.bir yanım kış iken diğer yanım bahar,bahçe.Ben Bahar,bahce bekledim,olmadı.Senaristler Acı-Tatlı son demişlerdi biz acıdan başka bir şey görmüyoruz.Tatlı, Brandon’un tahta oturması mı ? Jon’un hayattaki tek akrabasını (Dany) öldürüp siyahlara bürünmesi mi ? Bunlardan olsa olsa bol acılı adana olur,tatlı olmaz.

4 Likes

Hepsi öldü mü ki ya? :pensive::pensive::pensive:

bu bölümde ben bir hata görmedim ya siz?

intikam, aşk, taht kavgaları derken bir bölüm daha savaşın vasatlığı ile geçip gitti. 6. bölüm fragmanı yayınlanmış bile. bakalım final bölümü nasıl olacak? merakla bekliyoruz. umarız güzel bir bölüm ile veda ederler. Fragmanda da pek bir şey göstermiyorlar ki biraz ipucu falan verir insan.

DD’nin hayal ettiği Dany karakteri böyle deli manyak olunca öldürttüler elbette. :unamused: İzlerken içinde sıkıntı oluşan bir ben değilimdir demi? Ya bir heyecan ve mutlulukla izleyemez oldum son 2 sezonu.

2 Likes

Hayır yalnız değilsin. Ben de çok kötü oldum izlerken. Nefret ediyorum artık diziden. Zorunluluktan izliyorum

1 Like

Ben Dany’nin karanlık bir kişiliğe bürünmesini ve Ateş tarafının kahramanı olarak yıkım getireceğini kitaplarda savunan biriyim ama dizide bu çok zorlama ve yetersiz işleme ile oldu. Burcu hep vardı diyor işaretler ama bence kötü senaryo işlemesi diyorum hala. Neyse dizi çöp işte.

2 Likes

Kardeşim bunlar mitoz bölünme ile çoğaldılar

1 Like

Ben de savunuyorum bunu kitapta ilk okuduğumdan beri. Mesela kimse konuşmaz ama Dany’nin Astaporda yaptığı da katliamdır. Orada soğumuştum kendisinden. Ama dizi iyi işlemedi bunu. Daha 2 bölüm önce insanlar için savaşan bir karakter 2 bölüm sonra herkesi yakacak seviyeye nasıl geldi? Çok kötü işlendi. Martin doyurucu bir şekilde işleyecektir.

1 Like

Aynen Martin Dany delirecek deyince bunlar nasıl delirecek acaba deyip böyle yapmışlar. D&D’nin bölümden sonra çıkıp çok iyi bir şey yapmışlar gibi konuşmaları da zaten daha da delirtiyor beni. Bence en mantıklı senaryo gelecekten biri geldi ve Dany’e delireceksin dedi. O da tamam dedi ve olaylar gelişti.

2 Likes

Haklısın dostum onu unutmuşum

Buram buram post-apokaliptik dünyaya hoş geldiniz havası aldım resmen. Dany şu kafayla sizi tiranlıktan kurtardım minvalinde bir konuşma yaparsa şaşırmam.