8. Sezon Genel Teori / Tahmin Konusu

8-sezon

Aynen bunun bir Targaryen tarafından yapılması lazım yoksa anlamsız olur. Bu yüzden en aşından biri hayatta kalacak muhtemelen.

ASOIAF - Game of Thrones'un sonu / Daenerys ve Jon / Çember

Daenerysin Ölümsüzler evinde gördüklerinde Kızıl kale bir harabeye dönmüştü. Büyük ihtimalle bu olay boyama değil, kalenin yıkıldıkdan sonra yeniden inşasını gösteriyor ve ya belki de yeni bir kalenin yapıldığı anlamına geliyor.

Bence de gayet mümkün. :slight_smile:

Ben mi? Dizi için konuşuyorum, dizide Jon/Arya olması mümkün değil. :slight_smile:

Yine de Duygu’nun başlığında yorum yaptım, Dany hayatta kalmayabilir.

Bence teori her ne kadar dizi için açılmış olsa da kitapta da benzeri bir mesele olabilir. Dizide Arya Jon olmaz zaten evet.

Edit: Pardon yorum çember teorisi için olan değilmiş yanlış oldu. O konuda ben de bence olabilir şeyindeyim.

Yalnız bizi iyi gaza getiriyorlar şöyle ağladık böyle mahvolduk böyle bittik galan diye. Umarım hayal kırıklığına uğramayız.

Aynen yaa…
Ama Kit’in sözleri hikaye ile ilgili degil, neredeyse 10 yildir devam eden birlikteligin sona ermesi, herkesin kendi yoluna gidecek olmasiymis. Game Of Thrones setleri onlarin ikinci evi gibi, ekip ise ikinci bir aile gibi oldu ve simdi bunlari geride birakacaklar.
Bunlari önceki post’da belirtmem gerekiyordu, özür dilerim :grin:

Daha önce Kit efendinin GoT iyi de bu dizi yüzünden pek çok iyi projeyi reddettim ne zaman bitecek bu dizi yaaa :(. Demişliği vardı sanırım.

:joy:
Insanoglu iste; bir seyin degerini sadece kaybedince veya kaybetmeye yakinken anliyoruz. O zaman dank ediyor kafaya, o zaman gerçeklik tokat gibi çarpiyor.

Bu arada özel baslik açtik ama yine burada muhabbet ediyoruz :smile:

Hayır hocam sen yanlış başlıkta haberi paylaştın :D. Teori ve tahmin konusu bu.

Konu ilgi çekse de çekmese fantastik konulu görsel yapımların arasında kültleşmiş birinde oynamak her babayiğidin harcı değildir.

Evet. Öyle yapmisim.

:joy: :joy:
Ben post’u dogru basliga tasiyayim :smile:

Tüm oyuncular için Game of Thrones zirve projeleridir; daha iyi, daha fazla ses getirecek bir proje olmayacak bence. Her zaman Game of Thrones’daki rolleri ile anilacaklar.

Bu durum aslunda pek çok oyuncunun kapris yapabileceği bir şey. Yani oyuncular genelde rol üstlerine yapışsın istemez, kendi isimleriyle anılmak isterler. Yani Jon Snow’un Kit Harrington’un önüne geçmesini pek hoş karşılamaz :smiley:

Karsilamiyor zaten, geçen bir video paylasildi, adamin biri Kit’e “Hey! Jon Snow” diye sesleniyor ve Kit harbiden hiç hoslanmiyor bundan. Adami neredeyse tersledi :smile:
Emilia da insanlarin onu genellikle Daenerys, Khalessi diye çagirmasindan rahatsiz. Gerçi onunki daha çok içerleme gibi, gülerek anlatiyor, Kit gibi de yaklasmiyor millet onu o sekilde çagirinca. Emilia’da birde taninmama problemi var. Bir keresinde Kit ile sokakta yürüyorlarmis, birkaç kiz gelmis, Emilia’ya fotograf makinesini uzatmislar Kit ile fotograflarini çeksin diye, o da “Okay!” demis :smile: Kizin Daenerys oldugunu anlamamislar.

:joy:

Çok kötü bir durum ya. Ama gerçekten Emilia’nın gerçek hali hiç benzemiyor. Bir keresinde Martin ile fotoğrafını görüp bu kim diye bir iki Saniye anlamamışlığım olmuştu. Sokakta gören insan tanımayabilir yani.

Emilia da Kit de gençler. Eğer oyunculuklarını geliştirebilirlerse bu durumdan kurtulabilirler, Orlondo Bloom Legolas olarak anılmıyor mesela.

Yok yaa ben sanmiyorum baska bir rolün Jon veya Daenerys’in, baska bir projenin ise Game Of Thrones’un önüne geçecegini. Harbiden zirvedeler yani su an. Cok önemli, çok büyük projeleri olur ama onlar her zaman Jon ve Daenerys olarak kalirlar.

Valla ben fazla bir şey tahmin etmiyorum önceden başlamış olaylar bir sonuca bağlanacak olacak olan bu başka türlü abes kaçardı.

[

[

Özet

spoiler][spoiler]Güzel, Jon ile Rhaegar’ın rüyalar aleminde karşılaşmasını hep beklemişimdir.

Yalnız güzel duruyor olaylar hızlı gelişmiş gibi.[/spoiler][/spoiler]

Her seyi açik etmissin, düzenle, alintiya komple kaldir :joy:

Ben de tam onu yapıyordum :slight_smile:

Fenike alfabesini okumayı nerden öğrendiniz ya ? Ben bişey anlamadım olaydan :slight_smile: