8.Sezon Sızdırılan Senaryo Kesin Mi?

8-sezon

Gendry duvarda değil mi hala?

Umarım doğru değildir okuduklarım hoşuma gitmedi

Şimdi 8. sezon senaryosunun bittiğini açıklayan sadece 1 yabancı ve 1 türk geek sitesi gördüm başka hiç bir yerde yazmıyor. Ayrıca diyelim ki yazıldı ve çalındı daha oyuncuların elinde bile yok senaryo ve dizinin çıkmasına daha 1 seneden çok var. Senaristler aptal değilse zaten senaryoyu değiştirirler bana kalırsa.

senaryoyu değiştirseler bile sonuçları değiştiremezler. son belli . senaristler kitaba göre karakterleri azalttılar birleştirdiler , bazı haneleri yok ettiler , bu yapılanlar sadece senaristlerin kendi işini kolaylaştırmak için ama sonucu değiştiremezler.Örneğin G.R.R martinin belirlediği finalde seri taht’a oturacak kişi dany diyelim senaristler bunu jon yapmaz .
Sızdırılan senaryoda tutabilecek mantıklı şeyler var ama , ucu açık bağlantısız çok kopukluklarda var . ve senaryoyu okusanız da bişey değişmez hayatınızda, çünkü kafanızda game of thrones ile ilgili ne kadar soru varsa senaryoyu okuduktan sonrada kafanızdaki sorular azalmıyor . senaryo hiçbir cevap vermiyor . hiçbişeyi açıklamıyor .sadece ölenleri söylüyor . onları da saçma sapan öldürüyor zaten .

Kim tarafından söylendi hatırlamıyorum ama twitter’da crew den biri yanlış hatırlamıyorsam. Tamamen fanmade olduğu resmi olarak açıklandı.

Ben kesinlikle sızdırılanların doğru olduğunu düşünüyorum. Minimal değişiklikler olabilir. Yazarın mizacı bu senaryoyla bire bir örtüşüyor.

Senaryo gerçek değil.

ben gerçek olduğunu düşünüyorum ama final sezonu gelmeden gerçek diyende doğru der gerçek değil diyende

Senaryo kesinlikle yanlış; çünkü dany ve jon öldüğünde westerosun tanrıları ilan edilmiyorlar.:joy:
Fanlar buna tepki gösterecektir.:joy::joy::joy: bence asıl senaryoda ikiside ölmeyip westeros tanrıları olacak :joy::joy::joy:

Ya zaten kışyarı saldırısında ölen Lord reed’i daha Sonra hayatta görüyoruz ve bran daha hiçbibir halt yapmadan ölüyor; bu mu yani? Zaten senaryo yalan…

Night king ejderhayı öldürdüğünde güçler eşitlendi dedik yine eşitlenmedi. Bizimkiler 20 iyi okcu bulsalar hepsinin ucuna dragonglass takıp ww lere atsalar dizi bitiyor harbiden bu şekilde bitirmeye umarım zemin hazırlamıyorlardır

Bence yalan olmama olasılığı yüksek evet bazı çelişkiler var ama bu sadece taslak da olabilir. Evrenle uyumsuz şeyler var mı? Dolu. Ancak son sezon dikkate alındığında bunlar asla olamaz şeyler değil.

Ama doğru da olsa HBO böyle bir riske girmez. Senaryoyu yenilemiştir. Eskiden çekimler bittiği zaman sızmıştı. Ama bu daha hiçbir şey olmadan oldu. Ayrıca belki de iyi oldu böyle olması bu sayede o çöp senaryodan daha iyisini yaparlar belki.