8.Sezon tanıtımları / haberleri

8-sezon

Ha ha ha :joy:

Ciddi ciddi o el ile NK öldğreceğini düşünmüyorsun demi? Olsa olda Cersei’yi öldüren soğuk eller o yani.

bu konuyu ayırdı #120

6 gönderi var olan bir konu içinde birleştirildi: Tanrı’nın Eli / Jaime Lannister

bu konuyu ayırdı #125

7 gönderi var olan bir konu içinde birleştirildi: Akgezenler, Azor Ahai ve Uzun gece üzerine

Konu hakkında bir bilgim ve fikrim yok şunu söylemek için geldim. Yukarıdaki tartışmada @Miro haklıdır çünkü benim kankim. Herkese iyi forumlar.

Hmmm Buz ve Ateşin Şarkısı Serisi kısmı olabilir canım, genel konu orası zaten. Ben de kral bizi ne zaman Sur’a sürgün eder diye merak ediyordum. :joy::joy::joy::joy:

ben zamanında aynı sorun üzerine konu açmıştım aslında

Ama olay tahmin değil, baya asoiaf konusuna döndü. :joy:

(duygu yazacam sana ama önce konuyu doğru yere taşınmasını bekleyeyim :slight_smile: )

Bence Twitter hesabında kullanılan ifadeler bu kadar sübjektif olmamalı :smiley:

Olabilir emmeeeee samimi :smiley:

“Terapiye ihtiyacınız olacak” sözünü yatak odasına bağlamak tek şeyle açıklanabilir ; Tormund ile Jaime’nin arasına nifak sokmak ! başka da açıklaması yok.Jaime’nin yatak odasına girecek hali mi kaldı ? Baba yorgun.Baba bitkin.Baba bezgin modunda.Hadi herşeyi geçtim diyeyim,büyük savaş kapıda ! Millet can derdindeyken,Night king reyiz sorti yaparken hangi ara yapacaklar ? Kadıncagızda bunu söylemiş." 8.sezonda her şey öyle hızlı gelisecek.Kan gövdeyi götürecek.Şok üstüne şok yaşayacaksınız ki Terapiye ihtiyacınız olacak." Ben böyle anladım.Brieene’nin savaştan sağ çıkacağını ise hic sanmıyorum

Amaaaaa siz de ya :joy::joy::joy::joy:

Samimiyet iyidir. Ama forum hesabının attığı twitlerin bir kişinin sıradan haber yorumu gibi olmaması lazım bence :). Biraz daha resmiyet gerekli :slight_smile:

bbc’ye konuşan Iain Glen GoT’un final yılı hakkında herhangi bir şeyin sızması konusunda tam manasıyla paranoya yaptıklarını söyledi. “Kağıtta yazılı hiçbir şeye yer verilmedi, senaryoya Ipadlerden eriştik ve bu oyuncular için sorun oldu.” dedi.

(Kit ve Emilia’nin videolarini daha önce eklemistim fakat silinmisler Youtube’dan, bu yüzden onlari da tekrar ekleyecegim)

Emilia Clarke’dan Daenerys Targaryen’in hikayesi :

Kit Harington’dan Jon Snow / Aegon Targaryen’in hikayesi :

Maisie Williams’dan Arya Stark’in hikayesi :

Isaac Hempstead Wright’dan Bran Stark’in hikayesi :

Lena Headey’den Cersei Lannister’in hikayesi :

Sophie Turner’dan Sansa Stark’in hikayesi :

bu konuyu ayırdı #148

4 gönderi yeni bir konu için ayıklandı: Söylenti: 8. Sezon ile ilgili önemli tarihler

8.sezonun prömiyeri (ilk gösterim gecesi) 25 mart’da avrupa’da gerçekleşecek.

Resmi açıklama değil, yine söylenti.

Doğum günüm. hihihihi :slight_smile:

1. Sezondan itibaren izlediğim dizide ilk defa bir sezon öncesi bu kadar heyecanım bulunmuyor. Sebebi de dizinin devam edip kitapların çıkmaması diyebilirim.

Digiturk 8.Sezona hazırlanıyor.
Çilekeş Cersei Lannister reklamıyla duygulandırdı