8.Sezon tanıtımları / haberleri

8-sezon

Sızmanın önüne geçmek için falan sahte sahneler çekmişlerdi, belki onlardan fragman yaparlar, araya serpiştirirler gerçek görüntülere ek olarak. :smiley:

Vic discord’dan paylaşmış, ekleyelim. :slight_smile:

Veeeee… hayır maalesef fragman değil ama ona yakın sayılacak bir tanıtım. HBO’nun dizi tanıtımları için hazırladığı videoda.

Pek tatmin edici değil. Özellikle uzun fragman beklerken. Ama küçük bir görüntü hiçbir şey alamamaktan iyidir :joy:

Güzel görüntü ama sevdim. Arya “Vaşş ejderyalara bak” derken arkada millet üç buçuk atıyor. :rofl:

Ben de bunu ekleyecektim. Arya’nın bakışlar !!!:heart_eyes: :raised_hands: :raised_hands:

Beklenilen bir tepki, ejderya sever o kız :smiley:

Arya “Bir tur attırsana, yenge.”
Dany" Olur, atla arkama, görümce."

:stuck_out_tongue:

Yaaa hahahaha Arya Dany’e ejderhalarının güzelliğinden bahsederken dany gel 2 tur atalım diyormuş sjdjshjdjs

ahaha konuşmayı az önce ekledim zaten, aynı şeyi düşünmüşüz. :smiley:

Yıllar önce Janos Arryn miydi neydi ona Visenya’nın yaptığı gibi :smiley:

Ejderha sevmek moda olmuşken Arya da sevsin.
Yalnız bu ejderhaları nereye koyacaklar?

Vadinin etrafında iki tur uçuş karşılığı vadiyi almak. Güzel alışveriş :joy::joy:

he ya çocuğu kral yaparsan olacağı bu :smiley:

Vadi’yi veren annesiydi de o muhabbet çok hoşuma gdiyor :D.Sen o kadar kuvvetlendir, askerlerin sayısını iki katına çıkar sonra hiçbir şey değilmiş gibi ejderle konsun ve küçük kral oğlun " oaaavv süper ben de sürebilir miyim annee"desin

Ayça dikkatli baksana bir gif olarak arya ejderhalara bakarken arkadaki hareketlilik dikkatini çekti mi? Galiba smallfolk’u Winterfell’e sokuyorlar güvenlik için.

Bununla bitti mi acaba? Gece trailer gelme ihtimali var mı?

Galiba içeri sokuyorlar ama daha çok kapana sokuyorlar gibi de neyse… Gelen orduya yer de açıyor olabilirler mi acaba diye düşündüm bir an ama sanırım yakındakileri korumaya almaları daha mantıklı.

Arkada millet ejderhadan korkup kaçacak delik ararken, Arya dünyada gördüğü en güzel şeymiş gibi bakıyor :joy: Tam olmasını istediğim, beklediğim şey :smiling_face_with_three_hearts:

Arya’nın halkı Winterfell’e getiren kişi olması aynı zamanda Dany’i karşılama komitesinde neden olmadığını da açıklıyor olabilir. Arya Jon-Dany geldiğinde WF de değildir geldiğinde ejderha ile karşılaşır vs…

Hmmm olabilir aslında ama kalenin girişi gibi duruyor yani komiteyi tamamen görmedik sonuçta.

Anlamadım, ne komitesi?
Gayet açık aslında yaa, Dany’nin ordusu ve ejderhalar geliyor, Winterfell halkı ejderhaları görünce paniğe kapılıyor ama Arya hayranlıkla izliyor. Basit :grin: