8.Sezon tanıtımları / haberleri

8-sezon

Wintertown diyen de var. Bilemeyeceğim artık

Mekan farketmez aslında, olay belli gibi.

Yaa keşke şu görüntüler fragman öncesi bir amuse bouche olsa, bu gece fragman gelse :pensive:

İstihareye yatar gibi fragmana yatıyoruz zaten her gece gele gele 6 saniye geldi adgdgdfs. Bu da birşeydir tabi de adam gibi fragman versinler artık

Veeeee fragman yok :joy:

:joy: :joy:

Veeeee ben de uzun zamandir ilk defa “acaba fragman geldi mi?” diyerek her 10 dakikada bir kontrol etmedim.
Ederdim aslinda ama discordda muhabbete daldim… :smile:

Ehehhee uyuz HBO ve DD. :grin: Tek fragmana ikna olmuşlar oy ayy belki bir iki gün sonra gelir? Çok umutlanmayalım mı? Sanırım. :crazy_face:

Bak yine… Bilerek yapiyorsun degil mi? :joy:
Programlamadan da DD’ye suç payi çikardi iyi mi? :joy:

Neyse, sunu diyeyim, tam saydir bari… David ve Dan’e kalsa, hiç fragman olmayacak.
Ki bunu onaylayan fanlar var aslinda biliyor musun? Ben hadi oradan demistim ilk ama birinin bakis açisini, neden fragman istemedigini okuyunca, valla dogru bulmadim degil. Ama ben fragman istiyorum yine de :grin:

Ama bak bu sefer HBO’yu da işin içine kattım. :joy: yani yapımcı senarist ortak yapımı oluyor bu sefer, lütfen. :smiley:

Ben de anlıyorum neden istemediklerini ama ben de istiyorum. İstemeyen izlemesin kardeşim zorla mı? :crazy_face:

Ben küçük senaryoyla ilgili hiç bir spoiler vermeyen kliplere tavım, beni şahsen coşturuyor. Ama ben de fragman istemeyen kitledenim, özellikle geçen sezonun fragmanları gibi neredeyse herşeyi spoil eden türlerinden yapmasınlar daha iyi.

1-2 dakikalık klip çeksinler. Birileri anlamlı bişeyler söylesin, güzel bir şarkı arkaya. Görselde kurtlar, ejderhalar, demirtaht ve sembolizmle dolu olsun. Benim için ok bi durum.

Miro’yu küstürdünüz, HBO! :smiley:

Bana artık HBO dizinin ekmeğini yemek için yapıyor gibi geliyor. Elimize gelen 3 görüntü de genel kanal fragmanından geldi. Diğer dizilerinin de ister istemez adını duymuş oluyoruz. Bu yüzden uzun fragman vermeyip kanal fragmanına küçük şeyler koyuyorlar sanki

Bu da olabilir elbette.

Avengers end game’in fragmanı gibi birşey yayınlanabilirdi. Gizlilik olsun elbet ama 1.5 yıldır hiçbirşey yok biraz bizi de düşünsünler.:rage:

Aryanın bakışı :smiley:

GRRM, son sezonda konuk olması için gelen daveti geri çevirmiş. Pilot bölümde Dany düğününde de oynamış ama Emilie gelip sahne yeniden çekilince çöpe gitmiş. Ben bunu bilmiyordum. :grin:

Karakter posterleri yayınlanmış #forthethrone etiketi şerefine hepsi Demir tahta oturmuş

Birkaçı burada.

Arya 1. Sezon ned Stark pozu vermiş :joy:

Bran’nın kıyafetler yakıyor

Emilia minicik kalmış :joy: Sansa aşırı yakışmış bence ve aşırı parlıyor güzel olmuş :slight_smile:
Jaime ve Tyrion da iyi olmuş

GoT resmî sosyal hesabı bize tweet atmış arkadaşlar. Türkiye adına “Jon Snow” dedim. Söz ağızdan çıktı, sancaktarlar toplanın savaşa gidiyok :crazy_face:

bazı karakterleri niye tahta oturtmuşlar anlamadım davos, Varys gibi onların kral değil kralın hizmetkarı olduğu belli zaten
birde Jon ve NK heran saldıracak gibi oturmuş, sansa yerleşmiş, Deny oturmuş ama sanki bir karanlık var üstünde cidden, gerçek mi oluyor nedir karanlık deny teorileri :rofl::rofl::rofl: