8.Sezon tanıtımları / haberleri

8-sezon

Yerin hiç dolmadı

Jon’un oturuş şekli biraz ona benziyor. :slight_smile:

Ned yakışıyordu Jon yakışmamış bence

Jon’a dil uzatanı Sur’a nöbete yollarım. Şu sıralar acayip gaddar ve saldırganım bu konuda (yeni fark ettim :grin::grin::grin:)

jon laf yok asıl kral gibi oturan bir o birde NK bence :smiley:

Sen de mi :broken_heart:
@YeniAy_Ottoman sen beni sura yollayamazsın sen benim kraliçem değilsin :joy:

En sevdiğim karakter diye demiyorum Jon aşırı yakışmış :heart:

Kuzeylisin, dikkatini çekerim. Orada yetki bende. :grin:

Tamam öyle olsun bakalım😂

canım kızım arya, canım kızım sansa, canım oğlum bran çok yakışmışlar tahta. R’hllor
korusun :kissing_heart::kissing_heart:

Anladığım kadarıyla Taht yalama olmuş.Kimi bulmuşlarsa oturtmuşlar.Kimi Kral eli rozetiyle (artık her ne deniyorsa) oturmuş,kimi emanetçi gibi durmuş…Hadi hepsini anlarımda her fırsatta “Fuck the King” deyip sistem karşıtı söylemlerde bulunan, monarsi’yi yere yatırıp üstünde zıplayan Sandor’u neden oturtmuslar anlamadım.Hbo böyle boş işlerle uğraşacagına Fragman yayınlasın.6 saniyelik gorunteler,sacma sapan resimler bir yere kadar.Dizinin yayınlanmasına 1.5 ay kaldı ugrastıkları seylere bak (çok sinirliyim)

seni bir memnun edemedi hbo
bu beni de memnun etmedi resimler tuhaf, oyuncular değil resimleri tahtta

Twitter’da dünya gündemine girmişler. Gerçekten bu kadar az çaba ve reklam ile böylesine bir etki takdire şayan.

Tamamı…
(Fazla yer kaplamasın diye)

Özet

Jon viking’e benziyor :grin:

Jon Snow’a Ned Starkvari poz vermeleri olmamış. Jon’un Targaryen kimliğine özel olarak vurgu yapıldığı, Beric’e babana benzemiyorsun dedirtildiği, HBO’nun Jon ve Dany fotosu paylaşıp onlar buz ve ateş değil sadece ateş dediği zamanlarda tersi bir uygulama olmuş sanki.

Cidden ben hariç herkesi oturtmuşlar.

resim

Sen niye yoksun :frowning:

hakikaten bu niye oturmamış dotraklarda yoktu :smiley:

Robert piçi bile oturmadı saçma insanlar oturdu :pensive:

yani sandoru, davos’u, melisandre, melisei(öğrenemedim adını), solucanı(bunu da unuttum :smiley: ) brienne tahta en uzakları oturt, o eksik kalsın :smiley: