8.Sezon tanıtımları / haberleri

8-sezon

Hahahahahaha isimleri ne güzel yazmışsın ya :joy::joy:

idare et :rofl::rofl::rofl::rofl::rofl::rofl:

Missendei ve Gri Solucan’ın taht oyununda bir iş yok ama oturmuşlar; Gendry de otursa idi iyi olurdu gerçekten. Sonuçta bu ikisinden daha mantıklı. Tazı bile oturmuş ya.

Haliyle sözümü düzeltiyorum; ben ve Gendry hariç herkes oturmuş.

Gendry e harbi yazık edilmiş ya. Senaristler bu adamı hep unutuyor bi ara 3 sezon unutmuşlardı :joy::joy:

Bir de bakıyormuşsun bu HBO fake’ymiş. Demir tahta Gendry oturuyormuş :thinking:

Harbiden ama bizimkilerim en yakın akrabası Gendry. Ölürse onlar olur mu olur :joy:

Şaka bir yana bence önemli rol oynaacak olanları oturttular. Gendry unimportant demek ki

Missandei ne rolünde olabilir ki ? Savaş sırasında dil mi çevirecek :joy:. Varys de öyle. Artık varys karakterinin özelliği kalmadı sonuçta.

Demekki Gendry’den fazla bir şekilde.

Bana mantıklı gelmiyor açıkçası

Aklıma gelmedi değil. :rofl:

Eğer böyle biterse beni sınırsız banla. Daha kitaplarla işim olmaz.

Kimse kusura bakmasın ben iki kitabı o hırbo demirci kral olacak diye beklemem.

Ben Jon u gördüğünü düşünüyorum biraz mutlu çünkü ancak kaçışan insanlarıda göz önüne alırsak Ejderha olması muhtemel

Gendry kral olamasa da Fırtına Burnu Lordu olur. Gendrynin hikayesi ile Edrick’i birleştirdiler. Dizide Gendry Baretheon Lordu olursa Edrick’te Kitapta Fırtına Burnu Lordu olabilir.

Sahiden, bir biz eksiğiz he.

Bu arada sen o Twitter hesabını en iyisi “Game of Ayça” yap.

senaristler hanemizin piçini bile sevmiyorlar…

Biri bana Cersei’nin neden kilim giydiğini açıklayabilir mi adgsgs
Jon çok yakışmış tahta gerçekten tam bir kral gibi duruyor
Sadece tyrion’da kral eli rozeti takılıydı bu niyeyse dikkatimi çekti tamam kraliçe eli ama diğer hepsi Tahta kendileri oturmuş gibi ama tyrion naiplik için oturmuş sanki

Olabilir :joy::joy::joy::joy::joy:

@Symmachus Yok be öyle olmaz. :slight_smile:

Evet sayın pek muhterem kraliçem ( @Starkgaryen ) Forum da demokrasi olsaydı şayet,Ayça mini bir anket yapıp,çıkan sonuca göre bir seçim yapardı, ama yokk.Demokrasi kültürümüzü kaybetmisiz,Starkların hegemonyasında yasamaya calısıyoruz.Cogunlugun,azınlık haklarini gormezden geldigi ve demokrasiyi bu sekilde tarif ettigi (Banademokrasi) bu duzeni yıkacaz R’hllor’un izniyle.Kadın dan yönetici olmaz diyen,Viserys kılıklı Cinsiyetçi Targlere de unutmayalım,onlarında hadlerini bildiricez.Belki sayımız az ama bizdeki yürek,gemi kazanında yok ! Gelin heleee gelinn,biz tek siz hepinizzz ! Dany’i sahipsiz mi sandınız ?

Ahahha geçmiş anketlere bakın, yaptık herhalde. Hatta şu an mevcut bir anket de var. Siz takip etmiyor iseniz ben miyim suçlu? :grin:

Dany yapınca mı GoT Türkiye olacak hesap? Yahut Sandor? Yahut Jaime? Anlamadım yani. Bir de “kral” seçiyoruz, ne demokrasisi? Star Wars Evren’i değil bura. :grin: Ne yapsam Jon ve Starklar en önde çıkıyor, yapacak bir şey yok. :crazy_face:

İlk yaptığım anket, Demir taht adayı idi. Dany 2. bile olamadı. Gördüğünüz gibi baya baya hakkımı yiyorsunuz, bende her şey kitabına göredir. Laf etmeye imkan vermem. :wink:

Dany, dizide en nefret edilen kadın karakterler sırasında 2. sırayı Sansa ile paylaştı ve 8. sezonda ölsün denilen 1. Karakter çıktı. Hatta 6. kitapta merakla beklenen POV karakterinde son sıralardaydı. Şimdi bu karakteri nasıl taht için isteniyor derim? Haliyle cevap olarak Jon Snow dedim, hesaba. Halk bunu istiyor. :blush:

Yayımlanan karakter posterlerini alıp, kitaplardan alıntılar hazırlamaya başladım. İlk aşama 6 karakteri yaptım(ve Twitter hesabında paylaştım), kalanı da yapacağım zamanla inşallah. :slight_smile:

Özet

Dany tahta ya oturacak ya oturacak :smile: cersei ye cadı demişti senden daha genç ve güzel biri gelip kraliçeliği elinden alacak diye. 8. Sezona geldik cersei hala kraliçe ! Cersei nin elinden tahtı alacak genç ve güzel kraliçe sansa olabilir mi diyeceğim ama hiç sanmıyorum ona bırakmazlar çok saçma olur.
Dany ya kral eşi olarak tahta oturacak jon ile evlenip, yada direk kendi oturacak

Jon un tahta çıkma ihtimalini de zayıf görüyorum ben. Jon dany ye bağlılık yemini etti. Aa ben targanyenmişim yeminimi bozdum ağalar diyecek bi karakter değil jon. Jon savaşta ölebilir bile. Garanti cepte olan sadece dany nin tahta oturacağı.